wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

brak "Cena sprzedaży z podatkiem" w produkcie

  • 5 Odpowiedzi
  • 3052 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
brak "Cena sprzedaży z podatkiem" w produkcie
« dnia: Kwiecień 10, 2014, 08:07:25 pm »
jak w temacie: brak pola "Cena sprzedaży z podatkiem" w Produkt > Cena
Przyznam, otrzymalem zlecenie, z ktorym trudno mi dojsc do ladu. Niby wszytsko poustawiane, sa wlaczone podatki, za reguly, wszystko dziala, jednak tak w karcie produktu brac ceny Brutto jak i w samym sklepie, co by nie ustawil w Grupach klientow (netto/brutto) zawsze w sklepie wyswieltlane sa ceny tylko netto, dopeiro w koszyku zaczyna sie jakas reakcja na VAT... co jeszcze przegapilem, przeoczylem w ustawieniach?
Tez sam sklep otrzumalem juz po wielu modyfikacjach, a nawet sam nie wiem do konca co bylo zmieniane, kiedy i przez kogo...

wersja 1.5.6.1, w zalazczniku screen cen z karty produktu
design4VIP z innej strony...

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: brak "Cena sprzedaży z podatkiem" w produkcie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2014, 08:16:54 pm »
Odpisałem Ci na innym forum już, ale u mnie chwilowo tamto forum nie działa, zwróć uwagę na cenę w $ i podatki z kodem PL zamiast US.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: brak "Cena sprzedaży z podatkiem" w produkcie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2014, 08:30:21 pm »
Odpisałem Ci na innym forum już, ale u mnie chwilowo tamto forum nie działa, zwróć uwagę na cenę w $ i podatki z kodem PL zamiast US.
wlasnei dlatego rzadko korzystam z tamtego forum, bo czesciej go nie ma jak jest ;) ale tam znalazlem adekwatny watek wiec tylko podbilem. co do podatku PL, to, ze ma w nazwie PL to tylko nazwa, zawiera wszystkie kraje, wraz z USA. ale to tez nie zmienia za bardzo faktu, ze w cena produktu sie nie wyswieltla, to bylaby mozliwa zmiana odnosnie samego wyswietlania w samym sklepie. a tutaj tez jak pisalem, wszedzie netto a dopiero w koszyku, produkty w netto, tabelka z podatkiem i RAZEM juz brutto ;/ dla wsystkich krajow, bo to tutaj ewentualnei moglby wliczac lub nei wliczac reguly wzgleden czy to adresu lokalizacji wysylki czy faktury, wedle ustawien panelu. tak czy tak, nie zmiania to faktu, ze nie wyswietla sie brutto w samym PA produktu ;/ 
design4VIP z innej strony...

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,286
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: brak "Cena sprzedaży z podatkiem" w produkcie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:29:23 am »
raz zobacz jak masz strefy ustawione jeśli sklep należy do europa a gość jest w strefie polska zdejmuje vat 
odinstaluj jesli jest europejski vat moduł
zobacz czy dla wszystkich krajów masz dopisane reguły podatkowe
i trywialne grupy klientów
a jak nie to to już templatka albo kontroler

MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: brak "Cena sprzedaży z podatkiem" w produkcie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:04:59 pm »
raz zobacz jak masz strefy ustawione jeśli sklep należy do europa a gość jest w strefie polska zdejmuje vat 
odinstaluj jesli jest europejski vat moduł
zobacz czy dla wszystkich krajów masz dopisane reguły podatkowe
i trywialne grupy klientów
a jak nie to to już templatka albo kontroler

wszystko na TAK... jednak co by nie bylo, nic z tych rzeczy nie ma do tego, ze nie wyswielta sie pole brutto w panelu produktu ;/ wczesniej stawialem pusta instalacje i wszystko bylo cacy, ale cos bylo kombinowane (jak pisalem, do konca nie wiem co dokladnie) i pole zniklo ;/

kontroler... patrzac z plikow to wiele nie bylo zmieniane pod katami ceny, ale i to przegladne. ale juz zazcynam kombincje w inna strone wiec raczej to pytanie pozostaje bardziej z ciekawosci niz potrzeby rozwiazania ;)
design4VIP z innej strony...

*

Offline ShRon

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Odp: brak "Cena sprzedaży z podatkiem" w produkcie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 01, 2015, 07:10:31 pm »

Witam.Też dzisiaj miałem z tym problem. Podpowiem, że problem powstaje po przełączeniu opcji: Lokalizacja -> Kraje - >Polska -> "
Wyświetl etykietę podatku (np. "Brutto")"