wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

modyfikacja szblonu - POMOCY-

  • 4 Odpowiedzi
  • 1398 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline inspir

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
modyfikacja szblonu - POMOCY-
« dnia: Wrzesień 28, 2015, 01:55:12 pm »
Cześć Chłopcy,


1- pytanie
potrzebuje waszej pomocy, nie wiem jak mam przenieść te obrazki z dołu pod sam slaider główny ...
doczepiam załącznik.
chce to co jest w czerwonej ramce przenieść tam miedzy te dwie linie.


2 - pytanie
chodzi o tę samą cześć, a mianowicie tam w ramce żółtej jest obrazek podłużny , dodaje tam obrazek o wymiarach jak inne to owszem zmniejsza się, ale jak mam 6 obrazków razem to ten szósty ucieka w 3 rząd, zamiast jak inne zostać koło siebie w dwóch rzędach, tam gdzie był ten podłużny robi się puste pole , jak to zrobić i gdzie, KROK PO KROKU PROSZĘ...


dodam że wiem co i gdzie się znajduje na serwerze FTP , wiem co to moduły i na czym jest zbudowana presta i jak działa :) albo wydaje mi się że wiem hihi
Proszę o pomoc

*

Offline inspir

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: modyfikacja szblonu - POMOCY-
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2015, 02:54:27 pm »

znalazłam odpowiedz na pytanie nr 2, ale nadal nie znam rozwiązania dla pytania nr 1


opisze dla innych w jaki sposób zmienić te wielkość miniatury podłużnej na stronie głównej
wchodzimy w pliki na serwer gdzie znajduje się nasza strona i tam wyszukaj




modules/themeconfigurator/css/hooks.css




tu zmieniamy te linijke


#htmlcontent_home ul li.htmlcontent-item-5 {      width: 66.6667%; }      @media (max-width: 479px) {
 na tę:
[/size]#htmlcontent_home ul li.htmlcontent-item-5 {      width: 33%; }      @media (max-width: 479px) {




tak na prawdę zmieniamy z 66% na 33%  ;D

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: modyfikacja szblonu - POMOCY-
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 28, 2015, 03:18:51 pm »
1. jest to kwestai hooków ten akurat to hook home i aby przenieść te obrazki musiałbyś przenieść ten hook nad hook home tab content, tylko wtedy facebook i blokcms też się przeniesie ponieważ znajdują się w tym samym hooku. Więc chyba bez dołożenia dodatkowego hooka się nie obejdzie.

*

Offline inspir

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: modyfikacja szblonu - POMOCY-
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2015, 01:19:33 am »
ooo ale szybko odpisałeś :) Dziękuje, już sprawdzam czy to działa i odpisze by inni mogli na przyszłość z tego skorzystać. super dziękuje :)

*

Offline inspir

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: modyfikacja szblonu - POMOCY-
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 29, 2015, 06:57:32 pm »
I oczywiście miałeś racje, zadziałało to, a i z facebookiem się też uporałam. DZIĘKUJE  ZA POMOC . Buziak od Asi  ;)