wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zakupiony szablon prestashop + home.pl

  • 3 Odpowiedzi
  • 1703 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline artur.rother@gmail.com

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Zakupiony szablon prestashop + home.pl
« dnia: Październik 14, 2015, 08:55:05 am »
Witam,
wiem wiem home.pl sa z nim problemy... na wstępie dodam, że poradziłem sobie z szablonem domyślnym i jego wyświetlaniem czyli zmiana kodu w pliku htaccess.
Problem powrócił jak zakupiłem szablon kompatybilny z moją wersją presta czyli 1.6.0.14. Za szablon dałem ponad 300zł i po zainstalowaniu go poprzez funkcję dodawania szablonów oraz po uruchomieniu go, szablon znów jest rozjechany. Wgrałem na nowo poprawione zgodne z home pliki htaccess do themes i modules, ale w niczym to nie pomogło. Usunąłem cache bez plików index i dalej ten sam problem.

Czy znacie może jakieś rozwiązanie? Z góry dzięki za pomoc.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Zakupiony szablon prestashop + home.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2015, 09:12:59 am »
po pierwsze, kupujac szablon raczej nie licz, ze od startu bedzie on wygladal 100% jak na demo. baaardzo rzadko sie to zdarza. presta to budowa modulowa, wiec jezeli ktorys z modulow nie jest kompatybilny (przewidziany) w szablonie bedzie on pomiety w jego stylach. inne znowy maja w niektorych szablonach "zamienniki" i niejednokrotnie wyswietla i oryginal i zamiennnik to rozwala szalbon.

przegladnij dokladnie dokumentacje instalacji jakie kroki trzeba wykonac, czesto w dokumentacji znajduja sie jakies kruczki, ktore poprawiaja wysweitlanie szalbonu. jezlei nic nie znajdziesz i sobie z tym nie poradzisz pisz do tworcy (supportu) szablonu zeby wskazal rozwiazanie problemu lub oddal pieniadze.
design4VIP z innej strony...

*

Offline artur.rother@gmail.com

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Zakupiony szablon prestashop + home.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2015, 02:14:35 pm »
wykonałem cała instalację i konfigurację zgodnie z dokumentacją dostarczona do zakupionego szablonu.
Napisałem do twórcy, ale odesłał mnie na support techniczny (forum) dotyczące tego szablonu itp. Zadałem tam pytanie i czekam na odpowiedź.

obecnie strona wygląd tak
www.am-sounddesign.pl

może jakieś inne pomysły?



*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Zakupiony szablon prestashop + home.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2015, 11:34:45 am »
wg mnie szablon wyglada porpawnie. ciezko pwoeidziec nie widzac oryginalu oraz pelnego opisu co i gdzie jest nie tak.


jedno co moge powiedziec, to szukaj serwera.... raczej malo kto bedzie chcial czekac >30sek na wczytanie storny glownej, czy konkretnego produktu... chyba, ze zainwestujesz jeszcze troche na to, zeby ktos podjal sie zdrowej optymalizacji tego szablonu... za wolno, za wolno i to bardzo za wolno
design4VIP z innej strony...