wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Wyszukiwanie i wysyłka

  • 1 Odpowiedzi
  • 912 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Kornel

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Wyszukiwanie i wysyłka
« dnia: Listopad 06, 2015, 08:34:49 am »
cześć! mam problem, otóż:
1. chcę by wyszukiwanie działało jak działa ale, żeby był obrazek przedmiotu w takie malutkiej skali 30x30 obok i cena na końcu opisu, to sobie zrobię, ale gdzie?
2. wyszukiwanie działa średnio, np mam przedmiot o nazwie: WAN-13 i wpisując:
WAN-13 znajdę go, a wpisując WAN13 już go nie znajduję?!
3. Mam wysyłkę którą sobie dodałem (ta tabelka)

i jak zaznaczę wysyłka darmowa to pisze KOSZT: FREE!
Nie może być coś takiego, chcę tam napisać Darmowa wysyłka. Tylko w bazie szukałem nic takiego nie widzę, a w plikach po kolei ciężko mi to znaleźć.

dziękuję!

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Wyszukiwanie i wysyłka
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2015, 09:45:07 am »
zaczne od konca, bedzie krocej./

po pierwsze: w jakiej bazie!? w jakich plikach!? az takim specem od presta jestes zeby "topic" sie w pliki, a juz nie wspominajac o bazie danych? oczywiscie z calym szacunkiem, ale po takich stwoerdzeniach ciezko wnioskowac inaczej ;)

wszystkie tlumaczenia masz w panelu > lokalizacja > tlumaczenia - jak dobrze pameitam to te free wysylki masz w sekcji storny sklepu (tylko pamietaj wybrac odpowiedni-uzywany obecnie szablon do tlumaczenia.


co do wyszukiwarki... WAN-13 a WAN13 to chyba spora roznica? wyszukwiarka w presta to nie google... ona czyta tylko to co ma zagniezdzone w indeksie wyszukiwania.

co do samych zdjec i ceny... stwierdzilbym "zycze powodzenia" i powrocil do poprzniego. czy aby na pewno czyjesz sie takim dobrym programista, tak dobrze znasz budowe, klasy, kontrolery presta zeby na takie cos sie porywac? to juz nawet nie machanie motyka na slonce, to raczej machanie igla na slonce ;) wbrew pozorom takie dodanie zdjecia i ceny to wyzwanie. nie zapommnij, ze wyszukiwarka dziala po stornie ajax, a co za tym idzie tutaj juz trzeba znac dobrze javascript, php, smarty. dobrze czyli na poziomie przynajmniej wyzeej niz srednio zaawansowanym.

tutaj raczej polecam http://addons.prestashop.com/pl/wyszukiwanie-filtrowanie-moduly-/17655-block-search-suggestions.html szkoda sie meczyc ;)
design4VIP z innej strony...