wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Brak zdjęć podkategorii - wiele prób

  • 3 Odpowiedzi
  • 1479 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Kornel

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Brak zdjęć podkategorii - wiele prób
« dnia: Grudzień 03, 2015, 08:34:29 am »
Witam, mam problem ze zdjęciami podkategorii. Główne kategorie są, zdjęcia też są przedmiotów, a zdjęć podkategorii nie mam. W jakim folderze one są umieszczone domyślnie? Generowanie wszystkich zdjęć nie pomogło.

Wchodząc w menu panelu admina w kategorie i później w podkategorie to widać zdjęcia, jednak na sklepie tego nie widać.

Jakie kroki podjąć?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Brak zdjęć podkategorii - wiele prób
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2015, 09:05:27 am »
po pierwsze podaj linka do sklepu, moze masz jakies "kosmiczne" miniatury przypisane dla zdjec kateogrii. poza tym, za badzo z powyzszego nie wynika, w ktorym miejscu dokladnie brakuje tych zdjec i jakie (czy zdjecia czy miniatury) masz wprowadzone jako grafiki subkategorii.
design4VIP z innej strony...

*

Offline Gosia80

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 1
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Brak zdjęć podkategorii - wiele prób
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2015, 11:28:54 pm »
bo zdjęcia podkategori dodajesz tylko w KATEGORIACH, ale pamiętaj że jak dodasz opis tej kategorii i tu też wstawisz zdjęcie , to mimo że dodasz miniaturkę ona się nie pojawi, ale jest i wyjście z tego,
ja tak robie, dodaje obrazek główny w jakimś szarym koloże 860-217, i dodaje miniaturkę jaką chce mieć i w tedy mam i opis na tle i miniaturke :)
tu masz link jak to u mnie wygląda.
http://decoration.prestige4u.ie/161-decorative-carpets

*

Offline Kornel

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Odp: Brak zdjęć podkategorii - wiele prób
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2015, 06:59:08 pm »
Chodzi o to, że brakuje mi zdjęć podkategorii, czyli tak: wchodzimy na sklep jest np. 10 głównych kategorii. i wchodząc w którąś mam miniatury podkategorii tej głównej mam obrazek ze znakiem zapytania, chodź niby te obrazki są w /img/c/
ponowne ich generowanie nic nie daje. wszystkie inne zdjęcia produktów itd są, tylko nie tych z podkategorii.

w panelu admina wchodzą w kategorię i później w podkategorię widzę ten obrazek, a na sklepie go nie widać. o co chodzi?