wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem emailem w PrestaShop: 1.5.3.1

  • 1 Odpowiedzi
  • 947 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline maczo

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.5.3
  • Status: forum
Problem emailem w PrestaShop: 1.5.3.1
« dnia: Luty 18, 2016, 11:59:48 pm »
Witam. Szukam rozwiązania problemu z wiadomościami email. Posiadam wersję PrestaShop: 1.5.3.1.
W czym problem?
- Po złożeniu zamówienia przez klienta otrzymuję wiadomość na firmowego emaila. Klient również otrzymuje potwierdzenie zamówienia oraz wiadomość z numerem konta itd.
- wiadomość testowa również przychodzi na emaila firmowego
- wiadomość wysłana przez klienta za pomocą formularza kontaktowego nie dochodzi na emaila firmowego. Widnieje tylko w panelu administratora.
To dzieje się przy ustawieniu :Użyj PHP funkcja mail (). Zalecana; działa w większości przypadków
Jeżeli zmienię ustawienia na
: Użyj SMTP. Tylko dla zaawansowanych to:
-
Po złożeniu zamówienia przez klienta otrzymuję wiadomość na emaila firmowego ale klient nie otrzymuje żadnej wiadomości
- wiadomości wysłane przez klienta za pomocą formularza kontaktowego przychodzą na emaila firmowego
- wiadomość testowa przychodzi na emaila firmowego.

Wszędzie mam wpisany ten sam adres email. Jak to skonfigurować żeby wszystko docierało na emaila firmowego?

Prześledziłem różne wątki na forum odnośnie problemów emailowych ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.

adres email i sklep są na home.pl

Z góry dziękuję za pomoc.

Pzdr

*

Offline PrestaDev.pl

  • PrestaDev.pl
  • Tubylec
  • ****
  • 144
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • PrestaDev.pl - Moduły, integracje,  szablony dla PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Problem emailem w PrestaShop: 1.5.3.1
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2016, 02:34:14 am »
Jeśli to na home to będzie konieczne dobre przetestowanie tego,  mogę się podjąć rozwiązania tego problemu dla was Was, proszę o kontakt pod adresem info@prestadev.pl
http://PrestaDev.pl
info@prestadev.pl
Tel. kom:  + 48 662 549 609