wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Wymagany Vat_Number Po Uzupełnieniu Company

  • 0 Odpowiedzi
  • 776 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline andrzej.k89

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: Właściciel
Wymagany Vat_Number Po Uzupełnieniu Company
« dnia: Luty 22, 2016, 09:24:57 am »
Witam,

Tak jak w temacie Wymagany Vat_number po uzupełnieniu company. Znalazłem podpowiedź jak to rozwiązać ale niestety poległem przy zmianach w pliku vatmenagment.js.

[/size][/color][/size]Quote

[size=0pt]Szukając rozwiązania dla siebie zrobiłem coś takiego:[/size][/font][/color][/font][/size][size=0pt][/color]Nip wyłączony backoffisie.[/size][size=0pt][/color]Pole vat_number przetłumaczyłem jako NIP, w pliku /tools/vatManagement,js uzupełniłem kod by dodawał odpowiednie klasy "required" do vat_number jeśli klient wypełni pole z nazwą firmy. W pliku AddressController.php do metody processSubmitAddress() dodałem kod sprawdzający i wymuszający na kliencie podanie NIP-u jak podał nazwę firmy:[/size][size=0pt][/color] [/size][size=0pt][/color]if (Tools::getValue('company') !='')
            if (!Tools::getValue('vat_number'))
                $this->errors[] = Tools::displayError('NIP jest wymagany!');
[/size][size=0pt][/color] [/size][size=0pt][/color]Teraz klient podając adres może podać nazwę firmy i będzie musiał podać NIP lub nie podaje nazwy firmy i nie musi podawać nr NIP. Pole NIP jest ukryte do momentu wprowadzenia nazwy firmy.[/size]

[/color]
[/font][/color][/size][/color][/size][/color][/size]Idealnym rozwiązaniem w moim przypadku była by możliwość ustawienia pola Company i Vat_number jako wymagane dla jednego z mutlisklepów, które posiadam. Niestety ale szablon i reszta kodu odpowiedzialna za to obsługuje wszystkie mlutisklepy. [/color][/size][/color][/size]Jednakże, jeżeli ma ktoś pomysł jak to rozwiązać, lub pomoże przy edycji pliku vatmenagment.js, bardzo proszę o pomoc.[/color][/size][/color][/size]Pozdrawiam[/color]