wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Produkty na głównej, opcja kupowania bez koszyka

  • 7 Odpowiedzi
  • 1626 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline chwm

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Produkty na głównej, opcja kupowania bez koszyka
« dnia: Marzec 25, 2016, 05:37:27 pm »
Witam!

Mam kilka pytań odnośnie konfiguracji. Męczę się już trochę i nie znalazłem też żadnych konkretnych odpowiedzi.

1. W sklepie będę miał 9 produktów, które chciałbym mieć na stronie głównej, nie w polecanych ani nowych. Jak mogę ustawić aby te produkty mi się wyświetlały?

2. Czy jest opcja usunięcia koszyka i opcja "Kup teraz" w każdym produkcie? Od razu po kliknięciu by kierowało do finalizacji transakcji.


Pozdrawiam

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Produkty na głównej, opcja kupowania bez koszyka
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2016, 06:14:11 pm »
1. na stronie głównej możesz wyświeltić produkty tylko przy użyciu modułu, więc możesz sobie przerobić jakiś moduł tak aby nie wyświetlał informacji o module typu polecane czy nowości.

2. ustaw sobie tryb zakupów na jednej stronie i w konfiguracji modułu koszyka wyłącz ajax-a.

*

Offline chwm

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Odp: Produkty na głównej, opcja kupowania bez koszyka
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2016, 10:12:11 am »
Ok z tym sobie poradziłem, dzięki wielkie. Mam jeszcze problem...

Czy z poziomu jakiegoś modułu mogę dodać na stronę główną 5 ostatnich kupionych produktów? Również chciałbym licznik zamówień, te dwie rzeczy zależało by mi dodać w stopce.

I czy jest gdzieś opcja, na jednej z podstron włączyć formularz kontaktowy?

Pozdrawiam

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Produkty na głównej, opcja kupowania bez koszyka
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2016, 11:15:15 am »
Formularz kontaktowy masz w standardzie, zazwyczaj jest to strona /kontakt jeśli masz włączona przyjazne adresy.

Modułu który pokazuje 5 ostatnio zamówionych produktów nie widziałem, jest moduł bestseller który pokazuje najlepiej sprzedające się produkty.

*

Offline chwm

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Odp: Produkty na głównej, opcja kupowania bez koszyka
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2016, 02:02:00 pm »
Jak na razie mam w stopce 3 kolumny(chyba domyślne, bo nic nie zmieniałem w niej). W pierwszej chciałbym zamieścić linki do fb itd., w drugiej moduł najczęściej kupowanych o którym wspomniałeś i w trzeciej jedną grafikę. Teraz czy mogę zrobić to z poziomu panelu czy musze ingerować w plik footer.tpl w folderze z moim szablonem?

Odnośnie tego modułu jeszcze, to chcąc wyświetlać 5 ostatnio kupionych nie mogę wyciągnąć ich z bazy i wyświetlić?


Pozdrawiam

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Produkty na głównej, opcja kupowania bez koszyka
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 26, 2016, 02:31:46 pm »
Podaj link do strony nie będę się musiał domyślać co i gdzie masz.

Odnośnie tych 5 produktów to jeśli potrafisz to tak możesz to wyciągnąć z bazy.

*

Offline chwm

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Odp: Produkty na głównej, opcja kupowania bez koszyka
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 26, 2016, 02:45:17 pm »
Stronke mam na razie na localhoscie, podeślę zdjęcie, myślę, że wystarczy, bo jest to domyślny szablon trochę zmodyfikowany, odczepiłem po prostu moduł newslettera i jeszcze jakieś (nie pamiętam dokładnie). Zamiast własnie tych 3 kolumn, chciałbym to co wypisałem wyżej (linki do fb itp, ostatnio kupione i obrazek).

Pozdrawiam

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Produkty na głównej, opcja kupowania bez koszyka
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 26, 2016, 03:37:45 pm »
Żadnej z tych 3 rzeczy nie osiągniesz standardowymi modułami, kiedyś napisałem moduł do linków w stopce i gdzieś go z pewnością mam, ostatnio kupione tak jak napisałem nie ma takiego modułu więc musisz sobie go napisać lub możesz sobie przerobić moduł blockbestseller do tego, do obrazka możesz skorzystać z jakiegoś modułu html lub przerobić moduł blockadvertising aby można go było przypiąć w stopce.