wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

dwa sklepy i pytanie

  • 4 Odpowiedzi
  • 1455 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Randy

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
dwa sklepy i pytanie
« dnia: Lipiec 21, 2016, 05:14:22 pm »
Witam mam zamiar otworzyć dwa sklepy tylko chce sie dowiedzieć czy to zda egzamin w jednym i w drugim sklepie miał bym takie same produkty i większość produktów będą dostępne cały czas np mam 100 sztuk danej rzeczy na magazynie i wysyłka pisało by w ciągu 24h a jeśli produktu by zabrakło to zmieniało by sie że wysyłka od 3 dni to chyba jest łatwe do zrobienia?

druga sprawa to czy dla twórcy moich dwóch sklepów było by trudne żeby połączyć stan magazynu np mam 100 szt danego produktu ktoś kupuje produkt w sklepie A i chodzi żeby w sklepie B też ten produkt został automatycznie ujęty da sie tak zrobić ? trudne to jest do zrobienia?

i trzecia sprawa jak bym dodawał produkty nowe to musiał bym dodawać produkty w sklepie A i sklepie B? czy w jednym by wystarczyło a w drugim automatycznie ? i  jak dodaje sie produkty to trzeba coś majstrować przy hostingu? czy tylko w panelu sklepu wszystko sie robi?


*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: dwa sklepy i pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2016, 05:42:33 pm »
Wszystko jest bezproblemowo do zrobienia. Opcja multistore pozwala dzielić asortyment pomiędzy sklepy, zarządzanie jest proste i produkty nanosi sie raz.

*

Offline Randy

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: dwa sklepy i pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2016, 06:32:11 pm »
aha ok to dobrze

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: dwa sklepy i pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2016, 08:39:13 pm »
Jak to nazwałeś "twórca" twoich sklepów powinien takie rzeczy wiedzieć, jeśli nie wie to życzę dużo cierpliwości ;)

*

Offline Randy

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: dwa sklepy i pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2016, 10:36:10 pm »
Jak to nazwałeś "twórca" twoich sklepów powinien takie rzeczy wiedzieć, jeśli nie wie to życzę dużo cierpliwości ;)

Chciałem tylko sie dowiedzieć  a sklepy zlece europasaz.pl  chyba dobry wybór?