wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Przeneisienie sklepu na inny serwer - problem

  • 2 Odpowiedzi
  • 1811 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline belialek

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
Przeneisienie sklepu na inny serwer - problem
« dnia: Sierpień 26, 2016, 11:51:39 am »
Witam,

Po przeniesieniu Presty 1.6 z jednego serwera na drugi mam problem z zapleczem. Strona główna ładuje się normalnie, mogę się zalogować jako użytkownik ale na stronie logowania do zaplecza brak CSS/grafik. Nie wiem jak sam panel wygląda, bo nie mogę się zalogować używając loginu/hasła z poprzedniego serwera (screen w załączniku).

W plikach zmieniłem ścieżkę i dane do bazy danych. Z tego co widzę, to brakujące elementy próbują się ładować z głównego folderu poprzedniego serwera - tam adres główny sklepu wyglądał domena.com/pr16/ natomiast na obecnym jest to pr16.domena.com - pewnie to jest główna przyczyna, tylko nie mam pojęcia gdzie to zmienić.

Z góry dziękuję za pomoc!

EDIT: Teraz zauważyłem, że sklep też się nie ładuje - po prostu jest przekierowanie strony na stary serwer
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2016, 12:12:48 pm wysłana przez belialek »

*

Offline belialek

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
Odp: Przeneisienie sklepu na inny serwer - problem
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2016, 12:35:04 pm »
Sam sobie odpowiadam :D trzeba zmienić ścieżki w tabeli ps_shop_url, wyczyścić cache przeglądarki a następnie wygenerować od nowa plik .htaccess (Zaplecze -> Preferencje -> SEO & URL -> Przyjazny adres URL: NIE, zapisać, Przyjazny adres URL: TAK zapisać).

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,288
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Przeneisienie sklepu na inny serwer - problem
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2016, 09:10:25 pm »
Raczej nie sobie tylko innym z podobnym przypadkiem :) BRAWO TY dzieki
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl