wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

1.6.1.6 Podwójne naliczanie kosztów wysyłek - Jak wylączyć?

  • 1 Odpowiedzi
  • 6366 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kamilrecambios

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: Właściciel
1.6.1.6 Podwójne naliczanie kosztów wysyłek - Jak wylączyć?
« dnia: Listopad 07, 2016, 05:09:07 pm »
Witam,
Mam problem otóż próbuje wyłączyć w moim sklepie podwójne naliczanie opłat za produkt tj. Dodaję do koszyka produkt #1 z kosztem wysyłki 15zł i dodaje jeszcze raz ten sam przedmiot z tym samym kosztem jednak łączna wartość wysyłki wychodzi 30zł, a nie 15 tak jak bym tego chciał. To samo jest w przypadku dwoch różnych produktów (duży oraz mały) i teraz sprawa wygląda tak, że duzy produkt ma kwote wysyłki 15zł, a mały 10zł co daje 30zł a ja bym chciał np 15zł za dwa produkty ew. za mniejszy produkt doliczone jakieś 2-3zł do kwoty wysyłki dużego przedmiotu. Mam nadzieję, ze w miare jasno to wytłumaczyłem o co mi chodzi. Jeśli nie ma opcji takiego rozwiązania to pomyślałem jeszcze, że mogę dorobić do każdej ceny +koszt wysyłki i oznaczyć ją jako darmową jednak tu pojawia się problem bo po dodaniu tych kwot do porduktów (a mam ich ponad 4,000) przy żadnym produkcie nie pojawia się iż wysyłka jest darmowa tak jak oznaczyłem to w opcjach i teraz pytanie czy ktoś z obecnych tu jest w stanie mi pomóc i wyjaśnic jak to zrobić, interesowałby mnie bardziej opcja #2 gdyż przy tak dużej ilości produktów będzie łatwiejsza zmiana cen produktów w excelu w pliku CSV

Z góry dzięki za pomoc :)

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: 1.6.1.6 Podwójne naliczanie kosztów wysyłek - Jak wylączyć?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2016, 06:17:08 pm »
1. możesz skorzystać z wag produktów - odpowiednie ich ustawienie powinno pomóc
2. co do drugiej opcji lepszym rozwiązaniem są moduły aktualizujące masowo ceny o x lub skontaktuj się z Nami [europasaz.pl] mam moduł do aktualizacji stanów z excela to i można go przerobić na ceny.
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl