wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Maile w języku angielskim pomimo ustawionego polskiego

  • 8 Odpowiedzi
  • 2946 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Glowaxx

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 64
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: Właściciel
Maile w języku angielskim pomimo ustawionego polskiego
« dnia: Listopad 14, 2016, 03:53:12 pm »
Witam. Instalowałem Prestashop przez autoinstalator mojego hostingu, wszystko cacko jednak maile są w języku angielskim. Pobrałem więc prestashop z oficjalnej strony, zainstalowałem na innym hostingu i foldery z katalogu mails przekopiowałem do strony w której mam język agielski. To nic nie pomogło, pomimo tego iż gdy wchodzę w plik html maila jest on po polsku, to samo z plikiem txt. Nie mogę od nowa zainstalować sklepu na serwerze bo sklep mam dosyć pokaźny i byłoby  zbyt skomplikowane przenoszenie zawartości całego sklepu

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Maile w języku angielskim pomimo ustawionego polskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2016, 06:23:49 pm »
a o jakie maile dokladnie chodzi? potwierdzenie zamowienie dla klienta? ten mail jest w modulach, a dokladnie 'mailalerts'
design4VIP z innej strony...

*

Offline Glowaxx

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 64
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: Właściciel
Odp: Maile w języku angielskim pomimo ustawionego polskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 14, 2016, 07:17:48 pm »
a o jakie maile dokladnie chodzi? potwierdzenie zamowienie dla klienta? ten mail jest w modulach, a dokladnie 'mailalerts'
Chodzi mi o maile związane z rejestracją klienta, potwierdzeń zamowień jak i otrzymania wiadomości. Dziękuję myśłałem że jest to katalog "mails"

*

Offline Glowaxx

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 64
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: Właściciel
Odp: Maile w języku angielskim pomimo ustawionego polskiego
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 14, 2016, 07:21:43 pm »
W katalogu modules/mailalerts/mails/pl mam po polsku maile. Podmieniłem w katalogu en angielskie maile na polskie i dalej to samo, potwierdzenie zamówienia w języku angielskim

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Maile w języku angielskim pomimo ustawionego polskiego
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 14, 2016, 07:37:54 pm »
tylko pamietaj jeszcze o jednym... w pierszej kolejnosci czytane sa pliki z katalogu ./themes/skorka/....

czyli jak w katalogu skorki masz maile, i tam sa tylko w angieksim to tylko te bedzie presta czytala, to samo tyczy sie powiadomienia dlaklienta, jezlei w katalogu ./themes/skorka/modules/mailalerts masz tyko maile EN to tylko te bedzie czytalo.
design4VIP z innej strony...

*

Offline Glowaxx

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 64
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: Właściciel
Odp: Maile w języku angielskim pomimo ustawionego polskiego
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 14, 2016, 10:16:38 pm »
tylko pamietaj jeszcze o jednym... w pierszej kolejnosci czytane sa pliki z katalogu ./themes/skorka/....

czyli jak w katalogu skorki masz maile, i tam sa tylko w angieksim to tylko te bedzie presta czytala, to samo tyczy sie powiadomienia dlaklienta, jezlei w katalogu ./themes/skorka/modules/mailalerts masz tyko maile EN to tylko te bedzie czytalo.
Dziękuję, podmieniłem pliki w katalogu themes dla modułu mailalerts i wszystko śmiga. Był katalog pl ale już same maile wewnątrz tego folderu były po angielsku. Problem rozwiązany

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Maile w języku angielskim pomimo ustawionego polskiego
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 15, 2016, 05:51:26 pm »
to byla "wedka" ;) zlapales ta rybke ;) a wielu osobon nie chcialo by sie nawet poszukac katalogu./themes ;)

nie ma za co ;) poolecam sie.
design4VIP z innej strony...

*

Offline LookM

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Właściciel
Odp: Maile w języku angielskim pomimo ustawionego polskiego
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 25, 2023, 06:45:35 pm »
Hej, mam podobny problem... przetłumaczyłem wszystko w głównym katalogu oraz w katalogu /themes, wyczyściłem pamięć cache i nadal nic się nie zmieniło :-( Tytuły maili są prawidłowo wyświetlane po polsku, jednak treść już nie. Czy ktoś ma pomysł jak "zmusić" PS do zaczytywania prawidłowej treści? PS 1.7.8

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Maile w języku angielskim pomimo ustawionego polskiego
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 30, 2023, 12:38:07 pm »
Widocznie panel masz po angielsku. Jeśli podmieniłeś lokalizacje w katalogu głównym i w szablonie powinno być wszystko ok
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl