wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z przyczepieniem bloku kategorii do displayLeftColumn

  • 4 Odpowiedzi
  • 2355 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline smykq

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Problem z przyczepieniem bloku kategorii do displayLeftColumn
« dnia: Grudzień 02, 2016, 06:57:16 pm »
Witam,
jestem świeżakiem więc prosze o wyrozumiałość, trochę jeszcze nie rozumiem pewnych schematów działania w Preście, mianowicie mam taki problem chciąłbym dodać blok kategorii do lewego sidebara/kolumny, tak aby był wyświetlany dla szczegółów produktu jak i kategorii produktów i w Preferencje-> Tematy -> Szablon w Ustawianiach zaawansowanych w sekcji Wygląd kolumn mam włączoną lewą kolumnę dla "product", "category". Następnie przechodze do Moduły -> Pozycje i funkcja Przemieszczanie modułu - wybieram Moduł - Blok kategorii, Przenieś do displayLeftColumn i następnie zapisz pojawia się komunikat Moduł został pomyślnie przeszczepiony do zaczepu. i sprawdzając poniżej pozycje w sekcji displayLeftColumn wcale nie został dodany moduł blok kategorii (widnieje tam inny moduł). Stąd pytanie w czym problem jest lub może być ;) ?

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Problem z przyczepieniem bloku kategorii do displayLeftColumn
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2016, 07:31:19 pm »
zresetuj / przeinstaluj moduł
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline smykq

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Problem z przyczepieniem bloku kategorii do displayLeftColumn
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2016, 08:15:39 pm »
Dzięki za odpowiedź! , odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i nie rozwiązało to problemu, jak można zresetować ten moduł?

*

Offline smykq

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Problem z przyczepieniem bloku kategorii do displayLeftColumn
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2016, 12:18:25 am »
Zresetowałem moduł i nadal bez sukcesu  :-\ nie bardzo wiem co jest grane. Inne moduły też niechcą się przypiąć do pozycji displayLeftColumn

*

Offline smykq

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Problem z przyczepieniem bloku kategorii do displayLeftColumn
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2016, 01:37:49 pm »
Jak się okazuje znalazłem jeszcze "magiczną" zakładkę w panelu szablonu sidebar settings gdzie można było zdefiniować te ustawienia, więc presta w wyniku działania tego szablonu miała przyblokowaną możliwość dodawania modułów do displayLeftColumn