wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Modyfikacja tematu Classic - Presta 1.7

  • 0 Odpowiedzi
  • 2261 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Ricoo

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uczę się... :)
  • PrestaShop: PS
  • Status: Właściciel
Modyfikacja tematu Classic - Presta 1.7
« dnia: Styczeń 23, 2017, 11:23:22 am »
Witam Was Forumowicze.
 
Po kilku tygodniach ciężkich batalii udało mi dojść z Prestą do względnego porozumienia.
 
Zdecydowałem się ostatecznie posadzić sklep na nowej wersji oprogramowania, tj. 1.7. Na chwilę obecną sklep przez jakiś czas na pewno pozostanie na domyślnym temacie, który już teraz został przeze mnie zmodyfikowany.
 
Sklep znajduje się pod adresem:
http://www.skleproboczy.centrum-parkietowe.pl/

Chcę jednak zmienić jeszcze kilka dodatkowych detali w wyglądzie sklepu:
 
1. Powiększenie rozmiarów logo.
Kombinowałem tutaj całkiem sporo, ale na dzień dzisiejszy moja wiedza z programowania jest zbyt mała, aby poradzić sobie z taką modyfikacją. Na pewno logo musi być wyższe, wskazane, żeby mogło też być szersze.
Zdaję sobie sprawę, że coś kosztem czegoś. Proponuję w tym miejscu zmniejszyć szerokość wyszukiwarki po prawej stronie. Ile razy jednak próbowałem to zrobić to cała ramka mi się 'rozpadała' i nic dobrego z tego nie było. Macie jakieś propozycje jak dokonać takiej modyfikacji?
Ew. rozważałem możliwość, aby wyszukiwarkę przenieść do górnej belki - na środku pomiędzy numer telefonu i koszyk. Wówczas menu zajęłoby całą prawą stronę, a po lewej zmieściłoby się logo. To rozwiązanie byłoby najlepsze, ale czy jest możliwe?
 
2. Zmiana układu stopki.
Podczas modyfikacji coś gdzieś zmieniłem nie tak jak należy i kolumny w stopce zamieniły się kolejnością. Chcę, aby po lewej stronie znajdowały się informacje kontaktowe, po nich pionowa kreska, a za nią kolejno kolumny PRODUKTY, INFORMACJE, TWOJE KONTO.
Jak tego dokonać?
 
3. Link 'sklepy' w kolumnie INFORMACJE w stopce.
Przeklikałem wszystko co podejrzewałem za źródło problemu, ale nie udało mi się dojść do rozwiązania. Chcę zamienić słowo 'sklepy' na coś w rodzaju 'Nasze salony'. Dodatkowo po kliknięciu w link, strona, do której zostajemy odesłani również nosi tytuł 'sklepy'. Nie wygląda to estetycznie i chciałbym to zmienić.
Przypuszczam, że będzie to dość łatwa sprawa, ale nie mam pojęcia gdzie tego szukać. Jakieś pomysły?
 
Na chwilę obecną to tyle.
Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu moich problemów.
Nie przechodźcie obojętnie obok kogoś, kto z powodu takich pierdół dostaje białej gorączki. :)
 
Pozdrawiam,
Rysiek.