wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Instalacja prestashop na serwerze ugu.pl

  • 2 Odpowiedzi
  • 5555 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline gniewianin

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Instalacja prestashop na serwerze ugu.pl
« dnia: Grudzień 20, 2009, 12:24:55 pm »
Witam mam problem z instalacją sklepu PrestaShop na serwerze ugu, po wgraniu plików na serwer i odpaleniu http://pinokio.ugu.pl/install/ ukazuje mi się to
Cytuj
Warning: include(/virtual/p/i/pinokio.ugu.pl/install/classes/LanguagesManager.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/p/i/pinokio.ugu.pl/install/index.php on line 29

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/virtual/p/i/pinokio.ugu.pl/install/classes/LanguagesManager.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /virtual/p/i/pinokio.ugu.pl/install/index.php on line 29

Fatal error: Class 'LanguageManager' not found in /virtual/p/i/pinokio.ugu.pl/install/index.php on line 30
??
prubowałem na innych serwerach i dziala normalnie, testowałem także na localhoscie WEBSERW i tez działa a na ugu nie działa.  :(

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Odp: Instalacja prestashop na serwerze ugu.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2009, 06:58:36 pm »
Proponuję zrezygnować z ugu, jeśli uda Ci się jakimś cudem zainstalować na tym serwerze Prestę, to i tak nie zrobisz z tym sklepem nic. Ugu jest darmowy,próbowałam postawić coś na nim, cokolwiek, potem doinstalowywanie wtyczek czy jakichkolwiek dodatków graniczy z cudem.

*

Offline kangu28vw

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Instalacja prestashop na serwerze ugu.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2010, 03:34:48 pm »
Witam
Wczoraj bezproblemowo zainstalowałem sklep w wersji polskiej na ugu. Z tym, że jest to próba jak się instaluje, administruje PrestaShop a nie prawdziwy sklep.  ;)

gniewianin wydaje mi się, że podobne komunikaty miałem gdy na innych serwerach była wersja php4. Próbowałem zainstalować Prest-e na kilku innych serwerach i problem zawsze był z php.

Jaką wersje instalowałeś?