wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z naliczaniem podatków - moduł rozróżniający różne podatki od produktów

  • 3 Odpowiedzi
  • 1608 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline MOSCHINO

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PrestaShop
    • Zaklinacz Słów
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Mam problem z produktami. Chciałbym tworzyć paczki produktowe, jednak problem polega na tym, że posiadają one inne podatki VAT. Za standardowe produkty naliczamy 23%, ale na przykład za książki już tylko 5%. Czy jest w stanie ktoś mi podpowiedzieć czy można zrobić tak, aby zrobić paczkę produktów z różnym naliczaniem jednostkowym VAT-u?

Ewentualnie czy można zrobić w ten sposób, że po dodaniu do koszyka kombinacji kilku produktów, naliczany jest rabat całościowy, a nie jednostkowy jak ma to miejsce obecnie w rabatach grupowych?

Proszę Was o pomoc ponieważ bujam się z tym tematem już drugi dzień i nie wiem jak to rozwiązać. Sklep jest już gotowy do startu, brakuje mi tylko właśnie czegoś takiego. Może jest jakiś moduł odpowiedni do tworzenia rabatów, gdzie na przykład po dodaniu kilku produktów, jeden jest w gratisie, albo można naliczyć rabat za cały pakiet produktów?

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,288
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
W regułach rabatów możesz dodać gratis do produktów zamiast upustów. Co do paczek skorzystaj z czegoś takiego jak akcesoria - inaczej różnego vatu nie ogarniesz.
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline MOSCHINO

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PrestaShop
    • Zaklinacz Słów
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Dzięki za podpowiedź. Jeżeli chodzi o gratisy, to problem polega na tym, że książki są w pakietach z kubkami. I tutaj jest właśnie ten problem z VAT-em. W gratisie są rzeczy, które mają 23% podatek, a książki już nie. Chyba najlepiej będzie z tymi gratisami w regułach rabatów. Tutaj przydałby się naprawdę moduł pod Prestę, bo czegoś takiego nigdzie nie znalazłem. A powinno być, jeżeli ktoś sprzedaje różne produkty. Gdybym prowadził sklep podobny do empiku na Presta, to dupa zbita...

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,288
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista