wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Presta 1.6.x - problem z tłumaczeniami i nie tylko

  • 1 Odpowiedzi
  • 5997 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marcinp1984

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Presta 1.6.x - problem z tłumaczeniami i nie tylko
« dnia: Sierpień 23, 2017, 04:51:36 pm »
Witam serdecznie,

Mam problem przy wykończeniu sklepu na prestashop i nie bardzo mogę sobie z tym poradzić... Głównie chodzi o tłumaczenia.

1. Przy wybraniu płatności przy odbiorze pojawia się "Your order on Fart Mode is complete." i w breadcrumbs jest również po angielsku "Strona główna / Checkout / Płatność przy odbiorze".
2. W mailu z potwierdzeniem zamówienia jest sposób płatności "Cash on delivery (COD)" a nie "Płatność przy odbiorze" - w każdym innym miejscu w sklepie wyświetla się to poprawnie.
3. Przy wyborze płatności Przelewy24 pokazuje się "Yes, I have read and accept Przelewy24.pl terms.". W tłumaczeniach modułów zostało to zmienione na polski więc nie wiem czemu ciągle jest po angielsku :/ Cache i smarty wyczyszczone.
4. Przy wyborze płatności przy odbiorze pojawia się "Darmowa Dostawa!", w koszyku zostało to już mienione na 0,00 zł i fajnie by było gdyby tak było wszędzie.

Gdzie można poprawić powyższe rzeczy? Szukam, szukam i nic nie mogę znaleźć :/

I jeszcze z innej beczki aby nie zakładać nowego tematu w innym dziale:
1. Przy wyborze płatności przelewem jest przycisk "Potwierdzam zamówienie" oraz link "Inne metody płatności", który wygląda zupełnie inaczej niż wszystkie inne przyciski - W którym pliku można to odnaleźć aby w kodzie można było dodać do tego linku odpowiednie klasy?
2. Płatność przy odbiorze - to samo co wyżej z tym, że tutaj zarówno jeden jak i drugi orzycisk wygląda źle oraz są zamienione kolejnością.

 

Bardzo proszę o pomoc.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Presta 1.6.x - problem z tłumaczeniami i nie tylko
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2017, 09:37:35 am »
Prawdopodobnie korzystasz z nadpisanego szablonu płatności w katalogu tematu, który nie jest standardowy. Często programiści popełniają błąd w tych plikach polegający na błędnym użyciu składni:
- jeśli moduł nazywa się bankwire.
- to frazy do tłumaczeń powinny mieć wygląd {l s='confirm' mod='bankwire'}
gdzie szukać plików - dla przykładu moduł przelewów:
\themes\default-bootstrap\modules\bankwire\views\templates\
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl