wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

"Proste" pytanie

  • 3 Odpowiedzi
  • 2160 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Albort

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
"Proste" pytanie
« dnia: Listopad 03, 2017, 07:37:29 pm »
Witam.  Bawie się w budowę sklepu na PS. Ma być to sklep właściwie trzech stałych produktów w różnych odmianach, które klient musi sobie sprersonalizować. Póki co przerabiałem sobie classic z 1.7 i bawiłem się z w kreatorze prestabuilder w którym robi sie wszystko baardzo przyjemnie. Problem jaki napotykam, to tak że nie wiem jak utworzyć nasepną strone, która nie była by sklepem(w ogóle nie potrzebna mi podstrona z kategoriami, a raczej taka podstrona wizytówka), ale podstroną gdzie zawierałbym informacje typ "O nas" "Jak dobrać zamówienie" " Dlaczego my" "Współpraca" itp. Chce umieścić tam rożne informacje zdjęcia itp żeby to wyglądało równie dobrze co strona główna. Jak więc utworzyc taką podstronę żeby można było tam używać modułów, sliderów i żeby zrobić swój układ tekstu i zdjęć? Czekam na twoją odpowiedz :D

*

Offline Albort

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: "Proste" pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2017, 05:09:58 pm »
Prosze :/

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: "Proste" pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2017, 05:54:50 pm »
Żeby używać modułów to najlepiej zrobić własny moduł z dodatkową stroną w której będziesz mógł umieszczać hooki, strony cms masz w standardzie.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: "Proste" pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2017, 01:51:04 pm »
skopiuj kontroler np index [strony głównej] nazwij go oczywiście inaczej oraz przypisz mu inna tpl. Następnie w zakładce seo&url ustaw adres tej podstrony.
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl