wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Modułzaciagający produkty z pliku XML

  • 7 Odpowiedzi
  • 4022 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline conex

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Modułzaciagający produkty z pliku XML
« dnia: Wrzesień 06, 2009, 01:25:23 am »
Witam

Czy ktoś może widział/zna moduł do Presty, który pozwala zaciągnąć bazę artykułów/produktów nawet wraz z kategoriami/podkategoriami i opisami?

Bardzo by się przydał - mam do wprowadzenia ponad 10 tyś produktów ale też mam plik XML zawierający je wszystkie.

Proszę o poradę, gdzie szukać modułów do Presta ewentualnie może ktoś mi taki napisze?

Oczywiście nie za darmo ;)

Pozdrawiam serdecznie

*

Offline netlider

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 62
  • 0
Odp: Modułzaciagający produkty z pliku XML
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2009, 03:55:47 pm »
Jeżeli to nie tajemnica to chciałbym się dowiedzieć co to za produkty. Zawsze się zastanawiam co ludzie sprzedają jak piszą o sklepie z produktami liczonymi w tysiącach. Dodatkowo z listą XML. Ktoś to musiał wcześniej stworzyć. Czyli czy jest to kopia jakiegoś istniejącego sklepu, czy może jakaś forma programu partnerskiego. Tak z ciekawości pytam. Jak tajemnica to zrozumiem brak odpowiedzi:)

*

Offline bagino

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Modułzaciagający produkty z pliku XML
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2009, 01:17:49 pm »
Ja moge Ci odpowiedziec. Sprzedaje sprzet komputerowy i mam w osc ok 25 000 produktow z czego ok 16 000 aktywnych.
Jesli ktos w Was wie cos na temat modulu zaciagajacego dane z xml do PS to bardzo bym prosil o info.

*

Offline grid3

  • Nowy
  • *
  • 15
  • 0
Odp: Modułzaciagający produkty z pliku XML
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2009, 10:09:07 am »
i jak zdobył ktoś jakieś info na temat takiego modułu ? też przewaliłem część internetu i chyba trzeba zaangażować kogoś w napisanie tęgiego modułu , moze jakaś zżuta ? ;-)

*

Offline LLLUUU

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Modułzaciagający produkty z pliku XML
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2009, 05:31:37 pm »
polecam dogadać się z programistą by napisał wciągarkę takiego xml do bazy prestashop
w moim sklepie produkty są aktualizowane na podstawie cennika.xml automatycznie co oszczędza dużo czasu itp
jak ktoś był by zainteresowany mogę pomóc.
koszt kilkaset złotych w zależności od zaawansowania pliku xml

*

Offline agarian

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Modułzaciagający produkty z pliku XML
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2010, 01:58:46 am »
moge wykonac taki modul zarowno w wersji php (jako modul PS, ktory bedzie parsowal xml'a po stronie serwera i robil insert/update do bazy mysql z poziomu admina) lub w wersji VBA (modul dla excel/access, ktory zrobi to co wyzej ale z poziomu kodu vba excel/access).

Koszt wykonania takiego modulu na wlasnosc to 600 PLN ( 3 roboczo-dni + testy, bez wrzucania na czyjs serwer). 

*

Offline conex

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Modułzaciagający produkty z pliku XML
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 04, 2010, 12:18:30 am »
Dziekuję za propozycję. Jednak już am taki moduł.
Firma, która udostępnia mi program do exportu pełnej oferty hurtowni z której biorę towar napisała mi juz taki moduł.
Pozdrawiam serdecznie

*

Offline keczerad

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • e-mo.pl
Odp: Modułzaciagający produkty z pliku XML
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 20, 2010, 02:47:10 pm »
Dziekuję za propozycję. Jednak już am taki moduł.
Firma, która udostępnia mi program do exportu pełnej oferty hurtowni z której biorę towar napisała mi juz taki moduł.
Pozdrawiam serdecznie

Ja takie rzeczy też robie do presty mam program Action2osCommerce na dzień dzisiejszy obsługuje kilka hurtownii. Możliwość dopisania nowych.
e-mo.pl
Jednym słowem integracja
-----

http://www.e-mo.com.pl/