wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Konfiguracja rabatów dla grupy. Pomoc

  • 3 Odpowiedzi
  • 3272 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline cafe

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Konfiguracja rabatów dla grupy. Pomoc
« dnia: Lipiec 31, 2012, 04:13:19 pm »
Witam!

Poszukuję porady w konfiguracji.

Wiem że można stworzyć grupę klientów z określonym rabatem. Jednak tutaj pojawia się problem, gdyż klient taki mając np, 10% rabatu uzyskuje odliczenie nawet od produktów które są w promocyjnej cenie.
Chciałbym aby rabat nie był odliczany od produktów które są w promocji lub wyprzedaży a tylko od produktów które mają cenę podstawową. Szukałem modułów, ale żaden który dotyczył rabatów nie oferował takiej funkcji.
Czy jest jakiś warunek który można wprowadzić w konfigurację sklepu aby uzyskać taki efekt ??

Dziękije.

*

Offline cafe

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Odp: Konfiguracja rabatów dla grupy. Pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2012, 12:43:14 pm »
Podbijam :)

Czy nikt nie ma jakieś koncepcji ??

Szukałem i nic nie znalazłem

Dzięki

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Konfiguracja rabatów dla grupy. Pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2012, 02:45:47 pm »
niestety potrzebna jest modyfikacja albo odpowiednia "organizacja" produktów z obniżoną ceną oraz rabatów dla grup
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline cafe

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Odp: Konfiguracja rabatów dla grupy. Pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2012, 08:51:18 pm »
Witam

Znalazłem chyba rozwiązanie na anglojęzycznym forum:

http://www.prestashop.com/forums/topic/118314-customer-group-discount-non-cumulative/

I to jest dla mnie zrozumiałe co i jak

Natomiast w linku niżej jest informacja jak poprawić po tej zmianie prawidłowe wyświetlanie cen na karcie produktu jak i w koszyku. Lecz jest to po francusku i nie mam bladego pojęcia co z czym i jak :)

http://www.prestashop.com/forums/topic/162524-resoluaffichage-de-prix-ht-et-declinaisons/page__fromsearch__1

Czy ktoś z kolegów może to zobaczyć i ewentualnie podpowiedzieć co gdzie zmienić ?? Zapewne ta możliwość przyda się innym użytkownikom :)

Pozdrawiam!