wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Szukam modułu do masowej zmiany nazw produktów

  • 7 Odpowiedzi
  • 2427 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pprzemol

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Szukam modułu do masowej zmiany nazw produktów
« dnia: Marzec 13, 2018, 09:18:37 pm »
Witam serdecznie
Szukam modułu do masowej zmiany nazw produktów najlepiej adrmowego lub w przystępnej cenie znalazlem jeden niestety jest za drogi
https://addons.prestashop.com/pl/szybkie-edytowanie/17468-quick-edit-product-item.html

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Szukam modułu do masowej zmiany nazw produktów
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2018, 05:23:53 pm »
ale jak chcesz zmienic? dodac np ro wszystkich jakies cykliczne wyrazenie? to najprosciej i najtaaniej przez zapytanie do bazy danych jedna linijka UPDATE
design4VIP z innej strony...

*

Offline pprzemol

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Szukam modułu do masowej zmiany nazw produktów
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2018, 07:01:04 pm »
ale jak chcesz zmienic? dodac np ro wszystkich jakies cykliczne wyrazenie? to najprosciej i najtaaniej przez zapytanie do bazy danych jedna linijka UPDATE
Dziękuje za odpowiedź niestety maam sklepie ponad 6K produktów w których muszę zienić nazwy
Np w sklepie jest produkt D115 sukienka a ja musze zmienic na D115 sukienka damska Obsessive  i tak wiele razy robie to recznie  ale niestety marnie idzie

*

Offline pprzemol

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Szukam modułu do masowej zmiany nazw produktów
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2018, 08:56:49 pm »
Dziękuje za odpowiedź niestety maam sklepie ponad 6K produktów w których muszę zienić nazwy
Np w sklepie jest produkt D115 sukienka a ja musze zmienic na D115 sukienka damska Obsessive  i tak wiele razy robie to recznie  ale niestety marnie idzie
Żle to opisałem
Chodzi mi o to że teraz przy zmianie nazwy produktu muszę edytować produkt zmienić nazwe i zapisać a chciałbym ten jakoś usprawnić np ,tak  jak w module z pierwszego postu klikam w nazwe produktu na liście i zmieniam nazwe bez wchodzenia w edycje

*

MERA

  • Gość
Odp: Szukam modułu do masowej zmiany nazw produktów
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2018, 09:21:18 pm »
Wyeksportuj produkty do zmiany ,popraw nazwy i zaimportuj to z powrotem na tym samym ID .Ja tak poprawiam czasem a mam 172 000 produktów
 

*

Offline pprzemol

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Szukam modułu do masowej zmiany nazw produktów
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2018, 10:15:51 pm »
Wyeksportuj produkty do zmiany ,popraw nazwy i zaimportuj to z powrotem na tym samym ID .Ja tak poprawiam czasem a mam 172 000 produktów
Dziękuję za odpowiedź a można prosić o bardziej szczegółowy opis jak to zrobić ?

*

MERA

  • Gość
Odp: Szukam modułu do masowej zmiany nazw produktów
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 15, 2018, 11:49:03 am »
Wyeksportujesz interesujący towar następnie przygotuj plik jak w załącznikach i zaimportuj zaznacz Wymuś wszystkie numery ID i powinno to wszystko pozmieniać a zostawi stany wagę cenę obrazki Możesz w ten sam sposób zmienić stan jak i cenę

*

Offline pprzemol

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Szukam modułu do masowej zmiany nazw produktów
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 03, 2018, 02:16:51 pm »
Dziekuje Dobry Człowieku pomogło