wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Wersje językowe strony - jak to zrobić?

  • 5 Odpowiedzi
  • 4122 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline b3ck

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Wersje językowe strony - jak to zrobić?
« dnia: Luty 02, 2010, 06:20:12 pm »
Witam,
Chcę stworzyć dwie dodatkowe wersje językowe strony www.kaski-sklep.pl. Chciałbym się dowiedzieć jak tłumaczyć strony produktów, gdzie je zapisywać. Jak to ma wyglądać z technicznej strony, aby działało. Jeżeli ktoś ma taką wiedzę prosiłbym o wyjasnienie tej kwestii. Jeżeli jest jakiś post (szukalem, ale nie znalazłem) to prosibym o link.

Pozdrawiam

*

Offline ircykk

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 92
  • -4
    • www.ircykk.pl
Odp: Wersje językowe strony - jak to zrobić?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2010, 09:03:55 pm »
wystarczy dodać język w panelu a następnie zaimportować, ewentualnie dotłumaczyć
wszystko pisze jak byk

*

Offline b3ck

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Wersje językowe strony - jak to zrobić?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2010, 06:34:20 pm »
Po pierwsze jest to dział dla początkujących, dlatego odpowiedź w stylu "(...) wszystko pisze jak byk" może napisać tylko osoba, która chce tylko "nabijać" sobie posty, a nie faktycznie pomóc. Przykro mi, ale jeśli nie ma się nic do powiedzenia na dany temat to się go nie komentuje.

Proszę ponownie o pomoc forumowiczów i wyjaśnienie mi/nam wsystkim kwestii tłumaczenia stron produktów.

Pozdrawiam

*

Podemski

  • Gość
Odp: Wersje językowe strony - jak to zrobić?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2010, 03:41:14 am »
Po 1. Musisz mieć aktywne te języki na które tłumaczysz.
2. Przy dodawaniu produktu przy polach krótkiego i rozszerzonego opisu pojawią się flagi.
3. Klikając flagę przełączasz się między poszczególnymi wersjami językowymi opisu.
4. Musisz pamiętać że np. jeśli masz grafikę z polskimi napisami to edytować musisz pliki źródłowe sklepu, nie coś z BackOffice, to już wyższa szkoła jazdy.
5. Stworzenie 100% tłumaczonego sklepu na parę języków jest na prawdę ciężkie, życzę powodzenia :)

*

Offline b3ck

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Wersje językowe strony - jak to zrobić?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2010, 12:18:16 pm »
Dziękuję za odpowiedź. Teraz już wiem jak się za to zabrać.
Pozdrawiam

*

Offline ircykk

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 92
  • -4
    • www.ircykk.pl
Odp: Wersje językowe strony - jak to zrobić?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2010, 03:59:37 pm »
Po pierwsze jest to dział dla początkujących, dlatego odpowiedź w stylu "(...) wszystko pisze jak byk" może napisać tylko osoba, która chce tylko "nabijać" sobie posty, a nie faktycznie pomóc. Przykro mi, ale jeśli nie ma się nic do powiedzenia na dany temat to się go nie komentuje.

Proszę ponownie o pomoc forumowiczów i wyjaśnienie mi/nam wsystkim kwestii tłumaczenia stron produktów.

Pozdrawiam

to że jesteś początkujący nie zwalnia cię z obowiązku myślenia, gdybyś chociaż spróbował poszukać znalazł byś bez problemu. Forum to ostateczność a ty pytasz o takie banały żal