wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Jak wybrć promowane produty ?

  • 3 Odpowiedzi
  • 4272 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline scorpimen

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Jak wybrć promowane produty ?
« dnia: Wrzesień 18, 2008, 03:10:46 pm »
Witam,
właśnie zaczołem zabawe z presta. Wszystko ładnie pięknie tylko od 2 dni szukam jak wybrać które produkty maja być promowane.
Mam modó na stronie ale tam idzie wpisać tylko ilość promowanych produktów. A jak  dodaje produkty to nie mam tam pola (albo ja nie widze) do zaznaczenia ze to produkt promowany.

Druga sprawa to baner z tymi ipodami niewiem gdzie to sie zmienia i box z płatnościami z tym monitorem.
Bym mógł podmienić obrazki ale chyba nie na tym to polega.

Proszę o pomoc.

*

Offline bartas

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 78
  • -1
Odp: Jak wybrć promowane produty ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2008, 03:59:52 pm »
Jak chcesz umieścić produkty na pierwszej stronie to musisz zaznaczyć przy wprowadzaniu okienko Home. A jesli chodzi Ci o blok Promocje to produkty pojawiają się tam jak poustaleniu ceny w okienku "redukcja wartości" wpiszesz jakąs wartośc kwotową lub % - Twoj wybór (promocja jest wtedy jak obniżasz ceny ;))
Baner z Ipodami - wchodzisz do zakładki moduły i tam jest moduł Edytor tekstowy klikasz konfiguruj i tam możesz dodać jakiś tekst albo zmienic obrazek lub możesz odinstalować ten moduł.
Box z płatnościami - monitorek to reklama (plik nazywa się advertising.jpg lub .gif nie pamiętam) możesz go zastąpić wrzucając na serwer inny obrazek o takiej samej nazwie i podobnych wymiarach (wymiary możesz sprawdzić w przeglądarce firefox ->prawy klawisz-> pokaż obrazek i jak sie wyświetli w nowym oknie to beda podane chyba na pasku wymiary) lub też możesz cały ten blok wyłaczyć w modułach klikając odinstaluj przy Blok reklam.

odinstalowane moduły nie kasują sie i jak bedziesz poźniej chciał włączyć te moduły to wystarczy kliknac zainstaluj.

Pozdro

*

Offline scorpimen

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Jak wybrć promowane produty ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2008, 05:11:42 pm »
Ok dzieki za pomoc. Myślę ze sobie teraz poradzę.

PS. Ja używam Opery :P, ale tam tez jest podobnie, właściwości obrazka.

*

Offline mmdo

  • Bajkowyraj.pl - Księgarnia internetowa
  • Użytkownik
  • **
  • 44
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Bajkowyraj.pl - Księgarnia internetowa
Odp: Jak wybrć promowane produty ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 18, 2008, 06:07:08 pm »
Cytuj
PS. Ja używam Opery :P, ale tam tez jest podobnie, właściwości obrazka.

Ja używam Firefox-a a od niedawna probuję Chrome. Ale to zawsze lepsze niż tragiczny IE !! :P
www.bajkowyraj.pl - Księgarnia internetowa