wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Dodatkowe pola na stronie produktu

  • 5 Odpowiedzi
  • 4370 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Funs

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Dodatkowe pola na stronie produktu
« dnia: Luty 11, 2010, 01:18:43 pm »
Witam,
Musze dodać na stronie dodatkowe pole, którego zawartość będzie generowana na podstawie linku do danego produktu. Pole nie może zostać zmienione przez użytkownika i musi być widoczne po złożeniu zamówienia.
Da rade coś takiego zrobić za pomocą jakiegoś modułu, albo trzeba juz pogrzebać w plikach presty ?

*

Podemski

  • Gość
Odp: Dodatkowe pola na stronie produktu
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2010, 10:53:43 am »
Można napisać taki moduł, obecnie nie jest dostępny. Istnieje również możliwosć robienia zmiany ręcznie, jednak - nie polecam - da się to rozwiązać w dość prosty sposób modułem.

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Dodatkowe pola na stronie produktu
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2010, 01:49:42 am »
a co dokładnie bys chciał tam dodać - chyba można statycznie dodać jeśli miał to by być np dla danej kategorii lub danego produktu
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline Funs

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Dodatkowe pola na stronie produktu
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2010, 11:11:03 am »
Chodzi o to ze mam galerie fotek np: http://fototeam.local.eion.pl/fotolia.php?cat1=1000000

Po kliknięciu na fotkę generowany jest link do produktu np: http://fototeam.local.eion.pl/2-Fotolia-f8027005.html z id zdjęcia z galerii ( 8027005 ). No i muszę jakimś cudem przekazać to ID razem z innymi danymi przy kliknięciu w "Dodaj do koszyka". Narazie rozwiązałem to tak ze dodałem pole tekstowe z uzupełnionym ID. Po wejściu na stronę produktu wywołuje funkcje saveCustomization(). Minus tego rozwiązania jest taki że strona się automatycznie przeładowuje no i nie będzie działać w przypadku wyłączonego JavaScriptu. Jakieś pomysły jak przekazać to ID w inny sposób ? ;)
Sklep jest w fazie testowej i stoi na serwerku u mnie w domu, wiec adres działa tylko jak jest włączony.

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Dodatkowe pola na stronie produktu
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2010, 12:54:16 pm »
dodac pole do tablei produktu i tam zapisywac to co potrzebuujesz nie bedzie potymalnym rozwiazaniem?
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline Funs

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Dodatkowe pola na stronie produktu
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2010, 01:02:54 pm »
Z tym polem nie przejdzie bo bym musiał dodac 5 milionów produktów do sklepu i każdy produkt by musiał mieć przypisane ID swoje.