wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Poszukiwana osoba do napisania funkcji (przeliczanie ceny).

  • 0 Odpowiedzi
  • 2089 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sanok

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Poszukiwana osoba do napisania funkcji (przeliczanie ceny).
« dnia: Październik 10, 2019, 03:19:59 pm »
Witam
Szukam sposobu lub osoby (oczywiście odpłatnie) która wykona system przeliczający cenę produktu.
Prestashop 1.7. Szablon niestandardowy.

Przedmiotem sprzedaży są tafle szkła o określonej szerokości i długości, na aukcji podaję informację ile taka tafla kosztuje. Jednak ta cena jest dla moich klientów (firm) mało istotna.
Oni chcą aby na aukcji i w koszyku pojawiła się wyraźna informacja ile kosztuje m2.
Np. tafla ma 4m2 i kosztuje 100 zł – klient ma zobaczyć dodatkowo cenę 25 zł/m2.
W sklepie będę miał zastosowane progi % - im więcej tafli klient kupi tym będzie taniej – musi widzieć jak spada cena za m2.
Kolejna ważna sprawa. Chcę aby koszt dostawy był niewidoczny dla klienta. Chcę aby cena wysyłki została doliczona do ceny produktów i rozbita na m2.
Przykładowo w jednej paczce wysyłam tylko 5 tafli szkła i kosztuje to 100 zł, czyli przy wysyłce 6 tafli będzie to 200 zł. I te 200 zł rozbijamy przez łączną ilość m2 tych 6 tafli.

Przykład – klient kupuje 3 tafle każda po 4m2 czyli łącznie 12m2 – cenowo wychodzi to 300 zł. Jednak do tej kwoty doliczamy koszt wysyłki (paczka do 5 sztuk) 100 zł co daje razem 400 zł. Po podzieleniu przez 12m2 daje nam to cenę 33,33 zł/m2
Jeśli ktoś by kupił 5 tafli to wychodzi 600 zł / 20 = 30 zł/m2

Czy jest ktoś kto mi z tym pomorze ?