wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Paczka produktów z kombinacją

  • 1 Odpowiedzi
  • 2178 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline adam99

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Paczka produktów z kombinacją
« dnia: Grudzień 30, 2019, 09:46:59 am »
Cześć,
nie wiem czy uda mi się klarownie wytłumaczyć jakiego rozwiązania szukam ale sprawa wygląda tak, że chcę sprzedawać projekt graficzny na fizycznym nośniku, np. wzór druku na płótnie w kilku rozmiarach.

Mam więc wirtualny produkt A (nieskończonej ilości projekt graficzny) oraz fizyczny produkt B (płótno w 5ciu rozmiarach do wyboru) na którym chcę oprzeć 'stan magazynowy'.

Chciałbym by karta produktu będącego paczką zawierała połączenie wirtualnego produktu A + do wyboru rozmiar produktu B.
Mam np produkt obraz Picasso (produkt wirtualny A) i na karcie produktu możliwość wyboru z listy rozmiaru płótna tak jakby to była zwykła kombinacja.

Wzorów mam ponad 100 i po prostu nie chcę tworzyć 100 produktów z własnym stanem magazynowym dla 5ciu kombinacji (rozmiar płótna), chciałbym żeby ten stan magazynowy w każdym produkcie pobierał się z jednego miejsca.

Jak to zrobić? Czy szukać jakiejś wtyczki, czy rozwiązać to jako kombinację produktów (wirtualny + fizyczny) tylko tutaj nie funguje mi określanie stanu magazynowego paczki (po ilości / dostępności produktu B) i nie wiem jak na karcie produktu (paczki) wyświetlić opcję wyboru rozmiaru płotna.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Paczka produktów z kombinacją
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2019, 12:07:42 pm »
Dla 1.6 był tutorial przeróbki produktów wirtualnych tak, by zawierały kombinacje. Ewentualnie utwórz produkt rzeczywisty na zasadzie płótno + grafika
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl