wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Szablony maili

  • 4 Odpowiedzi
  • 18546 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dawid_c

  • Tubylec
  • ****
  • 104
  • 0
Szablony maili
« dnia: Październik 13, 2008, 11:19:18 pm »
Właśnie zrobiłem własne pliki mailowe. Gotowe dla wersji finalnej 1.0.0.8. Nie ma problemu ze zmiennymi.
Nie zostały przetłumaczone 2 lub 3 szablony (productoutofstock, credit_slip i jeszcze chyba jakiś).
Nie ma niestety polskiej czcionki (pousuwane są wszystkie "ogonki" wiec nie wyświetlają się "krzaczki"). Miałem problem, a nie miałem czasu i nie zrobiłem, ale myślę że to nie wielki problem.


Bardzo proszę o zgłaszanie wszystkich błędów (choćby najmniejszych literówek), sugestii i problemów z tym tłumaczeniem w tym temacie - wszystko poprawię w miarę możliwości.
Dziękuję i zapraszam do ściągania!
P.S. Proszę o wyrozumiałość. Nie jestem zawodowym tłumaczem - takowy wziął by za tłumaczenie grubą kasę ;)

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Szablony maili
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2008, 07:22:10 am »
Cytuj
P.S. Proszę o wyrozumiałość. Nie jestem zawodowym tłumaczem - takowy wziął by za tłumaczenie grubą kasę

spokojnie jeśli będą tematy i moduły za kasę umieścimy osobny wątek pt. "komercja" :) na razie jesteśmy jako open source
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline gregxp

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Szablony maili
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2008, 04:53:41 am »
Witam mam pytanie wgrałem przetłumaczone pliki do folderu mails w głównym katalogu sklepu czemu nadal przychodzą angielskie e-mile 

*

Offline strong

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Szablony maili
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2010, 11:41:34 am »
W tym spakowanym pliku "mails-pl-by-dawid_c.zip" wstawionego przez dawid_c są dwa błędy

1. To nazwa jest "shipping.html" i "shipping.txt" a powinno być "shipped.html" i "shipped.txt"
2. Brakuje "in_transit.html" i "in_transit.txt"

Chodzi mi o całość mails/pl
I w tedy wywala język pl z powodu tych braków.

*

Offline Trols Studio

  • Użytkownik
  • **
  • 41
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Trol`s Studio Web Pages - komputery, serwis, strony www, urządzenia peryferyjne, podzespoły, oprogramowanie, materiały eksploatacyjne, internet radiowy
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Odp: Szablony maili
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2013, 02:20:58 pm »
Uwaga w wersji 1.5.4 tłumaczenie e-maili nie przechodzi przez panel administracyjny ja mam ścieżkę to maili taką.

E-maile systemowe: Lista e-maili które są w folderze "sklep/mails/pl/"
idę dalej....Moduł e-maili: Lista e-maili które są w folderze "sklep/modules/name_of_module/mails/pl/"
a kiedy próbuje zapisać zmiany wywala mi alert:

Nie mozna zapisać pliku języka dla tematów e-maili, ścieżka to: root\sklep/themes/default/mails/pl/lang.php

w czym tkwi problem ?