wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Najlepszy serwer pod PrestaShop???

  • 81 Odpowiedzi
  • 101386 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

MERA

  • Gość
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 28, 2010, 07:37:52 am »
Polecam na OVH mam tam sklep www.mera.auto.pl  posiadam aktualnie ponad 7 000  produktów i żadnych problemów,sklep pracuje bdb .Nie miałem żadnych przerw w działaniu sklepu z winy OVH .Podczas instalacji także bez problemów,w razie jakichś problemów bardzo szybka pomoc.Ja mam na serwerze wirtualnym i wszystko OK.Można też mieć prywatny,ale to już zależy od każdego osobno.Aktualnie można już korzystać z wersji 1.2.5 ,która jest oryginalnie dostępna na ich serwerach. Polecam.

*

Offline phoenix

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
  • Kto pyta mniej błądzi.
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 30, 2010, 03:11:31 pm »
Po zapoznaniu się pobieżnie z poradami za tym forum i wzięciem pod uwagę porady m.in.
Pawła Sokołowskiego zmieniłem hosting z home.pl na kei.pl
Tak, macie w zupełności rację,  presta śmiga bezproblemowo na nowym serwerku.
dziękuję. :)
localhost WAMP - /Apache 2.2.13; PHP5.2.4; Mysql-5.1.36
serwer kei.pl - prestashop 1.2.4 PL /svn/

*

Offline Geomancer

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 11, 2010, 11:36:54 pm »
Witam czy na serwerze darmowym takim jak www.prv.pl presta pójdzie ? niby wszystkie wymagania spełnia ale nie chce się zainstalować, Pzdr.

*

Offline forestce

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 61
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 11, 2010, 11:51:13 pm »
sprawdz cba.pl nawet nawet smiga wekdz na www.taniastrona.cba.pl/skleppl tylko reklamy są denerwujące.
Pozdrawiam

*

genezyp

  • Gość
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 12, 2010, 12:53:29 am »
sprawdz cba.pl nawet nawet smiga wekdz na www.taniastrona.cba.pl/skleppl tylko reklamy są denerwujące

i szybkość też nie powala... :/


Osobiście moge polecic serwery

linuxpl.com

Wszystko chodzi u mnie dosyć fajnie i wydaje mi sie, że dynamicznie. A konto mam za 100zł/rok.

Osobiście mam u nich już trzeci serwis i jestem bardzo zadowolony z współpracy.

Według mnie możnaby dopisać do listy.

*

Offline kuras

  • Tubylec
  • ****
  • 257
  • 1
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 17, 2010, 12:46:08 pm »
Cześć!

Słuchajcie mam problem: muszę wybrać albo home.pl albo kei.pl.
Co polecają użytkownicy którzy byli albo są tu i tu?
Gdzie lepiej?

Czytałem oczywiście od trudnościach z przyjaznymi adresami pod home.pl ale to rozwiązane.

Bardzo mnie interesuje kontakt z obsługa techniczną, gdzie szybciej można się dogadać, poradzić itd.

Pomożecie? :-)

*

Offline MethOd

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 17, 2010, 02:27:02 pm »
Może to nie odpowiednie miejsce ale jak chcesz , moge ci zaproponować hosting. Presta działa na 100% sprawdzone. Oferte możesz zobaczyć na www.silverhost.pl

Pozdrawiam.

*

Offline pablo

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 21, 2010, 01:14:07 pm »
Mnie skusił kod rabatowy na iSwift.pl i szczerze polecam hosting. Pomoc techniczna odpowiada w niedzielę nawet w ciągu 5 minut. Dodatkowo bardzo fajny program partnerski

*

Offline kuras

  • Tubylec
  • ****
  • 257
  • 1
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 22, 2010, 08:49:41 pm »
Tja... widać to w podpisie :-) a raczej banerze.

Uciekam z progreso.pl więc jeśli ktoś by tam chciał hosting to polecam chcieć gdzie indziej :-)

Hosting wybrałem nie home.pl i nie kei.pl

Napiszę jak będę miał więcej pozytywów... na razie jest miło i bez problemów :D

*

MERA

  • Gość
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 24, 2010, 11:46:42 am »
Teraz polecam serwer na d2.pl Miałem na OVH ale przy 7000 szt.produktów zaczął szwankować .obecnie na d2.pl mam 11.600 szt i super działa. OVH ma dobre serwery ale nie wirtualne tylko dedyki ale są bardzo drogie.Teraz mam serwer o parametrach :
Processor Name Intel(R) Core(TM) i7 CPU 920 @ 2.67GHz
Vendor ID GenuineIntel
Processor Speed (MHz) 2673.387
Processor Name Intel(R) Core(TM) i7 CPU 920 @ 2.67GHz
Vendor ID GenuineIntel
Processor Speed (MHz) 2673.387
Processor Name Intel(R) Core(TM) i7 CPU 920 @ 2.67GHz
Vendor ID GenuineIntel
Processor Speed (MHz) 2673.387
Processor Name Intel(R) Core(TM) i7 CPU 920 @ 2.67GHz
Vendor ID GenuineIntel
Processor Speed (MHz) 2673.387
Processor Name Intel(R) Core(TM) i7 CPU 920 @ 2.67GHz
Vendor ID GenuineIntel
Processor Speed (MHz) 2673.387
Processor Name Intel(R) Core(TM) i7 CPU 920 @ 2.67GHz
Vendor ID GenuineIntel
Processor Speed (MHz) 2673.387
Processor Name Intel(R) Core(TM) i7 CPU 920 @ 2.67GHz
Vendor ID GenuineIntel
Processor Speed (MHz) 2673.387
Processor Name Intel(R) Core(TM) i7 CPU 920 @ 2.67GHz
Vendor ID GenuineIntel
Processor Speed (MHz) 2673.387
Total Memory 8147856 kB
Free Memory 3920448 kB
Total Swap Memory 0 kB
Free Swap Memory 0 kB
System Uptime 35 Days, 17 Hours and 12 Minutes
Apache 2.2.14 Running
DirectAdmin 1.35.1  Running
Exim 4.69 Running
MySQL 5.1.42 Running
Named 9.3.6 Running
ProFTPd 1.3.2d  Running
sshd  Running
dovecot 1.2.9  Running
Php 5.2.12
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2010, 12:05:08 pm wysłana przez MERA »

*

Offline goabroad

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 30, 2010, 04:46:49 pm »
Witam,

Co sądzicie o cal.pl jako dostawcy hostingu pod prestę? NA cal-u mam postawionych kilka stron na hostingu o parametrach 5GB/20GB /miesiąc i działa ok, jak narazie nie maiłem problemów. Znajomy chciałby tam postawić sklep z częściami, nie wiem jednak jaka będzie odwiedzalność sklepu i dzienne obciążenie. Jeśli cal to czy wystarczy najtańszy pakiet...5/20GB?
Pod uwagę brałem też linuxpl.com jednak na cal-u ostatnio wprowadzili możliwość zakupu certyfikatów i w sumie stał się dla mnie kuszącą propozycją.
Może ktoś ma sprawdzony inny hosting niż wymienione powyżej.
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Chciałbym aby wszystko chodziło stabilnie.

*

Offline proksenos

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 18, 2010, 11:04:05 pm »
Witam,

Co sądzicie o cal.pl jako dostawcy hostingu pod prestę? 
Nie wiem jak długo masz tam hosting. Z tego co zaobserwowałem na różnych
forach, co raz więcej osób narzeka na cal.pl

http://www.webhostingtalk.pl/topic/5229-opinia-calpl/ - forum zajmujące się
webhostingiem.

Pozdrawiam.

*

Offline pablo

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 15, 2010, 10:25:14 am »
Musze kolejny raz pochwalic iSwift.pl. Ostatnio troche namieszalem w plikach strony i zaczely wyskakiwac bledy php itp. Administratorzy na tyle dobrze znaja prestashop ze w 5 minut naprawili moje bledy. Suuuper!!

Zachecam do korzystania z linku

*

Offline kuras

  • Tubylec
  • ****
  • 257
  • 1
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 28, 2010, 10:03:39 pm »
Dobra.
Wyniosłem się z progreso.pl na dobre (została mi jedna stronka tylko).

Byłem tam od 2006 roku i początki były super, odpowiedzi za zgłoszenia w przeciągu kilku minut albo godzin. Można było śmiało dzwonić i wszystko wyjaśnić... ale wszystko co piękne się kończy...

Przełomem był koniec 2008 albo początek 2009... odpowiedz na zgłoszenie po jednym dniu, na zapytanie o "Certyfikat SSL" dotąd nie dostałem odpowiedzi, inna sprawa że po kilku dniach zadzwoniłem i się dopytałem :-)

Przełomem była prośba o zmianę planu na droższy (po to aby zainstalować certyfikat SSL), zgłoszenie wysłałem 18, powtórzyłem 25, 28 poprosiłem o SSL i tegoż dnia (chyba nawet po telefonie) zrobiono to dla mnie. Ale i tak bezsensu bo po przejściu presty na szyfrowane połączenie serwer się wywalał... ponoć nie z winy progreso... Mógłbym tak dalej pisać o moich perypetiach a progreso ale wpis byłby dość długi... Gwoździem były co jakiś czas błędy "500 Internal Server Error" panowie z progreso powiedzieli że wina jest po cmsie który odwołuje się do zewnętrzengo źródła, gdzie jest błąd i wszystko się wywala. Najlepsze jest to że ja nic nie zmieniałem w kodzie, progreso pisze że oni też... więc powiedzieli że jak się wywali to wtedy sprawdzą jakie jest połączenie z zewnątrz... a jak się wywaliło... zadzwoniłem aby sprawdzili do czego się odwołuje coś ze strony co wywala to powiedzieli że nie mogą tego sprawdzić bo się wywaliło ;-)
Dobra koniec kropka z progreso - odradzam stanowczo!

A teraz co dalej... zrobiłem testowy serwer na dhosting.pl, wrzuciłem swoją prestę, poprosiłem o SSL, zrobili i działała presta... :-) wniosek to nie presta powodowała pady serwera tylko coś źle skonfigurowane po stronie progreso. Plus dla dhosing.pl

Bardzo mi się podoba ich panel administracyjny, dużo lepszy niż progreso.

Wymieniałem zgłoszenia z Panem z dhostingu, nie do końca się rozumieliśmy to do mnie zadzwonił :-) to był kolejny plus.

Przerzuciłem prestę... działa OK i to najważniejsze!

Czytelnicy forum wiedzą że swojego czasu walczyłem z modułem platnosci.pl aby ściągał produkty ze stanu... gdyż nie robił tego, dodatkowo były jeszcze drobne błędy... przeniosłem się do dhosting.pl i problemy zniknęły :-) bez grzebania w kodzie itd... kto by pomyślał, że tak łatwo można naprawić ten moduł :-)

A teraz finał.

Miałem hosting w etap.pl... uciekłem... na początku fajnie a potem porażka. Byłem w progreso.pl... początek fajny potem porażka. To odnośnie moich miejsc. Klienci mieli hostingi w home, nazwa... więc troszkę znam je... i nazwe unikam jak mogę... a home... home jest fajny do trzymania domen :-) Dobra tego nie bierzcie pod uwagę :-)
Dla mnie jest ważne jak działa panel admina... w nazwa.pl to był jakiś błąd... wszystko było jakoś dziwnie podzielone, home też mi nie podchodził.

Wybrałem dhosting też z tego względu iż konkurencyjne oprogramowanie stoi tam i się ma bardzo dobrze.

Na razie jestem zadowolony i mogę na tą chwilę polecić... a co będzie potem zobaczymy :-)

Kurdęęę ale się napisałem... a można to streścić w tym że progreso nie polecam, za to polecam dHosting.pl

*

Offline mlewy

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 01, 2010, 07:41:12 pm »
Witajcie,
ja wlasnie tez od 3 lat korzystam z progreso

zauwazylem ze kilka stron chodzi duzo wolniej.
skrzynki pocztowe wariuja i wolno chodza :(

mam od 3 miesiecy uruchomiony sklepik na tym serwerze

popelnilem blad i dalej oplacilem
ogolnie im dluzej jestem u nich to sie bardziej wszystko pieprzy.

teraz szukam hostingu stabilnego i zeby byla rozdzielnosc domen na skrzynki pocztowe
progreso tego nie mialo, teraz jest mi to potrzebne i to bardzo

ktos ma jakies typy dobre??

pozdrawiam