wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Najlepszy serwer pod PrestaShop???

  • 81 Odpowiedzi
  • 101393 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kuras

  • Tubylec
  • ****
  • 257
  • 1
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 01, 2010, 10:03:00 pm »
To ma dhosting.pl czyli rozdzielność skrzynek w zależności od domeny.
Nie próbowałem tego... więc upewnij się jeśli będziesz brał dhosting.pl pod uwagę.
Etap.pl też to ma albo miał a może ma... ale etap.pl nie polecam... może się coś zmieniło na lepsze... ale raczej widzę tendencję zniżkową niż wzrost jakości obsługi tam gdzie byłem.

ps. miałem forward poczty w progreso.pl w pewnej chwili maile przestały być forwardowane ... nie wiadomo dlaczego... kiedyś używałem powiadomienia na SMS... działało... ale jak ostatnio ustawiłem to żaden SMS do mnie nie przyszedł jak dostałem nowego maila.

ps2. Stary uciekaj!

*

Offline agnes1

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 20, 2010, 02:13:15 pm »
Witam!

W ostatnim czasie otworzyłam swój pierwszy sklep internetowy. Dzięki Wam udało mi się pozyskać trochę wiedzy na temat obsługi prestashop choć i tak uważam, że jestem w tej materii zielona. Zdecydowałam się skorzystać z firmy iswift.pl która udostępniła gdzieś wyżej kod promocyjny.

Po wrzuceniu plików na serwer wszystko właściwie poszło pomyślnie. Nie wiedziałam tylko skąd mam pobrać dane do bazy danych. Godzina 23:00, nie wiem co zrobić no i zadzwoniłam do administratora który o dziwo jak na małą firmę odebrał!! Do godziny 24 siedział, ze mną i konfigurował mój sklep. Nie było tam pewnie dużo roboty, ale sam fakt pomocy przez godzine zrobił na mnie duże wrażenie. Sklep był gotowy wszystko chodziło, ale po około tygodniu pracy pojawiły się problemy z szablonami i innymi elementami w sklepie. Nie znalazłam odpowiedzi na forum, więc napisałam maila do administratora. Na wszystkie moje odpowiedzi otrzymałam bardzo wyczerpującą odpowiedź. Skonfigurowałam nowe templatki, zainstalowałam nowe moduły i sklep chodził prawidłowo. Po miesiącu współpracy dopiero opłacam usługę(jutro wykonuje przelew), bo obowiązuje 30 dni testu. Do tej pory administrator spędził ze mną 5h rozmów na gadu co za pracę za darmo uważam za bardzo dużo. Nie ma możliwości, żebym nie opłaciła takiej obsługi klienta.

P.S. Piszę dlatego, że nie ma chyba lepszego podziękowania dla Panów z iswift.pl niż taka rekomendacja. Mam nadzieję, że Wam to pomoże dokonać dobrego wyboru co do zakupu hostingu, a firmie iswift zrekompensuje to czas poświęcony na mnie i moje męczące pytania

*

Offline kassandre

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 08, 2010, 09:51:18 am »
Witam,
 Czy ktoś z forumowiczów  wie i może wypowiedzieć się na temat serwerów firmy Webserwer (www.webserwer.pl)? Chodzi o to, że przejąłem sklep prestashop, który jest właśnie umieszczony na serwerze webserwera, ma wstawionych mało produktów (zaledwie jest ich130) a już zaczynają dziać się dziwne denerwujące rzeczy w ustawieniach. Myślę nad serwerami firmy iSwift ale chciałbym najpierw uzyskać waszej opinii na temat webserwera czy warto zostać u nich czy może jednak zrezygnować? Bardzo was proszę o pomoc w tej sprawie.
 :-[

*

Offline iSwift.pl

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 14, 2010, 05:23:56 pm »
Nie znamy tej firmy, ale z chęcią przyjmiemy Pana do nas.

Przypominamy o rabacie na nasze usługi oraz o miesięcznym teście serwerów. W godzinach 9 -17 we wszystkie dni robocze na czacie siedzą administratorzy którzy zawsze chętnie pomogą. Nie ciężko jest nas spotkać na czacie w godzinach 17 - 24.

Jeśli będą problemy z przeniesieniem sklepu to możemy to zrobić za Pana
Niezawodny hosting dla Twojego sklepu

*

Offline kassandre

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 16, 2010, 01:06:16 pm »
Witam,
Dzięki wielkie za zaproszenie. Jeśli chodzi o iSwift to już założyłem u Was jedno konto i jak na razie nie narzekam. Wszystko działa super i jak dotąd nie było konieczności niepokoić pomocy technicznej.

Jeśli chodzi o webserwer to zarządzam u nich sklepem na preście ale niestety jak na razie nie ja decyduje gdzie jest hosting i muszę podporządkować się szefowi; choć chyba nie ma on pojęcia jak kłopotliwe to jest. Ale jeśli wystąpią rażące błędy na webserwer to jesteście pierwszą firmą do której zadzwonię!!

Pozdrawiam
 ;)

*

Offline iSwift.pl

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 05, 2010, 11:32:03 pm »
Witam ponownie!

Pragnę poinformować, że od dnia 20.07, na naszej stronie poza hostingiem przystosowanym pod prestashop można również zakupić bardzo tanie domeny. Koszt przedłużenia najpopularniejszych końcówek to odpowiednio:

.pl   45.00*
.eu   27.00*
.com.pl   37.00*
.com   35.00*
.net   35.00*
.org   35.00*
.biz   35.00*
.info   35.00*
.net.pl   37.00*
.info.pl   37.00*
.org.pl   37.00*
*netto za rok

W chwili obecnej już 200 odwiedzających to forum skorzystało z naszych usług!! Taka ilość ludzi nie może się mylić
Niezawodny hosting dla Twojego sklepu

*

Offline iSwift.pl

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 26, 2010, 11:44:05 am »
Witam!

Mamy przyjemność poinformować, że nasza nowa strona właśnie ruszyła. W nowej wersji zostało wyelimonowane sporo błędów. Staraliśmy się by zarządzanie kontem było przyjemniejsze i łatwiejsze.

- Uwidoczniliśmy ofertę rejestracji domen
- Poprawiliśmy obsługę chatu
- Wprowadziliśmy transfery domen
- Zmodyfikowaliśmy sposób zamawiania kont

a także poprawliśmy szereg drobnych elementów

Nowością w działaniu naszej firmy jest wspieranie fundacji HELP LIBERIA. Od każdego zamówienia oraz odnowienia kont hostingowych przekazywać będziemy złotówkę na konto organizacji. Na dniach będziemy podpinać liczniki obrazujące wysokość uzbieranych w ten sposób środków.
Niezawodny hosting dla Twojego sklepu

*

Offline vaster

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 15, 2010, 08:06:41 pm »
Witam
też miałem problemy z instalacją sklepu i jak mnie już cholera brała, przeczytałem 3/4 tego forum i dalej nic, dotarłem do postu powyżej. Sprawdźcie, bo warto. Jeżeli komuś nie jest potrzebny cały system, można korzystać z samego sklepu. Jestem w fazie przystosowywania sklepu i fajnie to wygląda. Jest możliwość zarządzania produktami/kategoriami zarówno poprzez panel administracyjny sklepu jak i za pośrednictwem systemu (magazyn + wystawianie faktur). Na początku wydaje się to zagmatwane, ale w/g mnie warto poświęcić trochę czasu. Sklep w końcu postawiłem: http://efajny.kei.pl/shop/ ale nie będę go półki co kończył a ten to z elaboro, jeszcze bez domeny i swojej templatki: http://www.vaster.elaboro.pl/sklep2/ .

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 15, 2010, 08:30:18 pm »
zapraszam na mój serwer cena to 150zł netto z pomocą i z serwer i z prestashop :)
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

MERA

  • Gość
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 27, 2010, 06:30:24 am »
Nadal polecam serwer na D2.pl  mam obecnie 20 700 pozycji i jak dotąd  serwer radzi sobie dobrze,brak problemów z instalacją,wszystkie dodatki do PS działają OK. Polecam Mój sklep to  http://mera.auto.pl Sprawdz jak działa.

*

Offline LarsD

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 07, 2010, 10:49:34 am »
Witajcie

Muszę naprawdę pochwalić obsługę iswift'a, niedość że presta smiga aż miło od pierwszego kopa (nie to co w home wieczne problemy ze wszystkim) (przeniosłem się z home'a i wcale tego nie żałuję) to jeszcze miałem drobne problemy konfiguracyjne już po uruchomieniu sklepu a obsługa pomogła mi online wręcz wzorowo , ostatni raz nawet w niedzielę o 21:00 co było dla mnie szokiem. Przy tym nie grymaszą jak to w homie bywało tylko zaraz zabierają się do zmian w systemie. Do tego rabacik, elastyczne pakiety, naprawdę warto i szczerze polecam, zwłaszcza początkującym jak ja, gdzie wszystko wydaje się trudne. Dziękuje także Wam bo wypowiedzi z forum przekonały mnie aby zaryzykować i przenieść się do iswift.pl teraz wiem że to była trafna decyzja. Być może wyda wam się podejrzane takie słodzenie ale piszę szczerą prawdę bo załoga iswift na to zasłużyła.
pozdrawiam

*

Offline iSwift.pl

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 10, 2010, 10:42:55 pm »
Dziękujemy za kolejne pozytywne opinie. Taka ich ilość może zdziwić nowych użytkowników forum, ale po rozwiązaniu problemu prosimy klientów o wypowiedź na temat naszych usług.

Dla przypomnienia rabat na 30% to: prestashop.

W chwili obecnej obowiązuje promocja na rejestrację domen .eu. Cena to tylko 5 zł netto!!
Niezawodny hosting dla Twojego sklepu

*

Offline iSwift.pl

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 30, 2010, 02:52:23 pm »
Przygotowaliśmy nową ofertę serwerów VPS. Jest to rozwiązanie przeznaczone już dla większych sklepów opartych o Prestashop. Idealne rozwiązanie jeśli hosting typu shared nie daje rady.

Jednocześnie pragnę przypomnieć, że jeśli ktokolwiek z naszych klientów ma problem z instalacją prestashop to służymy pomocą prawie 24h na dobę.
Niezawodny hosting dla Twojego sklepu

*

Offline intro

  • Użytkownik
  • **
  • 31
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Programowanie PHP, Symfony, Prestashop, eCommerce - blog programisty
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 10, 2010, 07:02:11 pm »
Witam,

Pozwólcie, że podepnę się pod ten wątek..

Mój klient posiada serwer dedykowany. Postawiłem na nim sklep na silniku Presta 1.3.1
Sklep ładuje się ok 10sek nawet do 30sek! Na lokalu śmiga mi do 1,5 - 2 sekund (athlon X2 64  2x3GHz + 4GB RAM). Dziś się dowiedziałem, że ten dedyk ma taką oto konfigurację:
Celeron D/215/220
1.20+ GHz
2 GB  RAM
DDR 1 / DDR 2
jest to najniższy plan KIMSUFI z ovh C-250G (pierwszy z lewej) http://www.kimsufi.pl/ks/

Oczywiście taki sprzęt dla sklepu na Presta który będzie miał do 100 kategorii, ok 3 do 5 tyś produktów z atrybutami, to zdecydowanie za mało. Tym bardziej, że sklep jest rozbudowany o 4 dość skomplikowane moduły w tym moduł filtra na podobieństwo tego ze sklepu http://www.toysrus.com/category/index.jsp?categoryId=3691831

Moja prośba do Was bardziej doświadczonych userów, obeznanych w temacie wydajności sprzętowej..
Jaki sprzęt będzie wystarczająco (z zapasem) mocny żeby taki sklep pociągnąć? Z drugiej jednak strony żeby nie była to konfiguracja kilkukrotnie przewyższająca możliwościami potrzeby sklepu, bo po co płacić 1000zł/mc jeśli wykorzysta się tylko 10% zasobów..

Co myślicie o planie Q-1T z oferty OVH na stronie którą wyżej podałem..?
4x 2.40+ GHz  + 4GB RAM ale  DDR2:-(

Dzięki z góry za wszelką pomoc.
Pozdrawiam
Kamil
Wdrożenia prestashop, modyfikacje, moduły.

devart.pl - blog o programowaniu w PHP i nie tylko

*

Offline tashidele

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 29, 2010, 03:46:08 pm »
a ja dzis 29.12.2010 (sroda) w srodku dnia (g.15.30) za zadne skarby nie moge sie dodzwonic do iswift.pl, zaden z 3 podanych numerow telefonow (w tym 2 komorkowe) nie odpowiada od dobrych 40min. Zastanawiam sie czy ta firma, aby na pewno istnieje...

a moze to zima spowodowala utrudnienia.