wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Najlepszy serwer pod PrestaShop???

  • 81 Odpowiedzi
  • 101679 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline iSwift.pl

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 18, 2011, 02:57:14 pm »
Witam!

W dniach między 28.12.2010, a 3.01.2010 kontakt telefoniczny był utrudniony co było spowodowane okresem świąteczno-noworocznym.

W naszej firmie pracuje 5 osób które odpowiedzialne są za zarządzanie infrastrukturą. Pod telefonem są 3 osoby:
-Ewa
-Michał
-Szymon

W tych dniach te 3 osoby nie mogły być w biurze, ale pozostali pracownicy cały czas pracowali przez email. Odbieraliśmy 50% telefonów które były kierowane na numery komórkowe, a do pozostałych 50% staraliśmy się oddzwonić kiedy była taka możliwość.

Za utrudnienia najmocniej przepraszamy, ale liczę na wyrozumiałość jeśli chodzi o ten okres. W normalne dni odbieramy telefony między 8 a 24, więc powinno to zrekompensować utrudnienia w okresie noworocznym.

Firma oczywiście istnieje i nie mamy zamiaru tego zmieniać
Niezawodny hosting dla Twojego sklepu

*

MERA

  • Gość
Odp: Serwer pod PrestaShop
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 13, 2011, 07:43:12 am »
Nadal uważam że pod PS super nadają się serwery na  d2.pl .Osobiście mam tam dwa sklepy www.mera.auto.pl  i www.mera.d2.pl  produktów w każdym ponad 23 500 i śmiga aż oko cieszy.jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy pomoc jest natychmiastowa i skuteczna.W ciągu roki nie było praktycznie żadnych przerw trwających więcej niż 10 minut.Ja osobiście miałem tylko 2 przerwy ,ale tylko spowodowane aktualizacjami serwerów.Polecam i w razie wątpliwości proszę o kontakt to opiszę, pomogę zainstalować.Miałem na innych serwerach i ciągle coś się działo tu nic dodać nic ująć. Pozdrawiam wszystkich.

*

Offline pluszaczkowo

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Najlepszy serwer pod PrestaShop???
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 30, 2011, 09:56:46 pm »
Witam,

Ja mogę polecić e-laboro :)
Jest to sklep internetowy na bazie presteshopu, zintegrowany z systemem zarządzania firmą, a co najważniejsze jest za darmo przy wersji do 20 faktur w miesiącu.
Pomoc techniczna na najwyższym poziomie, załatwią wszystko :) No dobra prawie wszystko :)


zapraszam na www.pluszaczkowo.pl

*

Offline selljus.pl

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 91
  • 0
Odp: Najlepszy serwer pod PrestaShop???
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 31, 2011, 09:48:40 am »
W home.pl jest trochę problemów z instalacją sklepu, polecam nazwa.pl

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Serwer pod preste
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 01, 2011, 08:47:20 am »
Szukam wydajnego serwera podprestashop. Wiem jest tu kilka postów opisujących tenproblem jednak rozwiązania na mój nie znalazłem.
Chodzi o serwer na którym bez problemu umieszcze w sklepie ponad 70 000 pozycji towarowych. W tej chwili jest na nazwa ale oni mają limit ilości plików 200tyś. Jak wiadomo przy tkaiej ilości towarów to i plików graficznych będzie dużo. Szukam czegoś co nie ma tego limitu i jest szybkie.

*

Offline deviant

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 776
  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • prestamod
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Serwer pod preste
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 01, 2011, 08:57:32 am »
Poszukaj serwera dedykowanego, każdy usługodawca ma takie coś, tylko na twoją stronkę.
Prestamod -> [sklepy][hosting][modyfikacje][szablony][pomoc]

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Serwer pod preste
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 01, 2011, 10:41:58 am »
A zegoś innego nikt nie zna. Dedyki są drogie. Nazwa.pl ma wszsytko co mi potrzeba jednak ten limit plików jest i tego nie przeskocze.

*

Offline Rais

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Odp: Serwer pod preste
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 01, 2011, 10:47:21 am »
Na linuxpl ztcw nie ma limitu ilości plików. Trudno mi powiedzieć czy przy takiej ilości pozycji "zwykłe" konto da radę.

*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Serwer pod preste
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 03, 2011, 10:26:43 am »
Przetestuj za free albo zapytaj o usługę w - GłowaNet
Stają się coraz popularniejsi, mają niezłą ofertę i co najważniejsze to można się z nimi dogadać w każdej sprawie oraz znają się na rzeczy (znajdziesz ich na webhostingtalk.pl ).
Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Serwer pod preste
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 03, 2011, 11:53:22 am »
Mają bardzo mało miejsca na serwerze i jak na taką cene to stanowczo mało. Potrzebuje tego miejsca jakies 50 - 100 GB

*

Offline maciejmro

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Serwer pod preste
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 03, 2011, 03:51:46 pm »
Zapytaj o usługę w netwave (www.netwave.pl).Sam korzystam z ich usług i sobie chwalę.

*

MERA

  • Gość
Odp: Najlepszy serwer pod PrestaShop???
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 04, 2011, 06:42:33 am »
Ja osobiście polecam serwery na  d2.pl   żadnych problemów jak opisałem w innych postach mam 23.500  i śmiga jak wyścigówka. Sam zobacz na www.mera.auto.pl , poszukaj na forum gdzie wcześniej opisywałem.Pozdrawiam.

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Najlepszy serwer pod PrestaShop???
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 04, 2011, 07:10:29 am »
Ja polecam swój serwer który mam przystosowany pod preste, o więcej szczegółów proszę pytać na prw - na moim serwerze stoi ponad 20 sklepów na preście i jest on ustawiony właśnie pod nie.
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Podemski

  • Gość
Odp: Serwer pod preste
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 10, 2011, 11:40:14 pm »
70 000 produktów i szukasz taniego rozwiązania? Wybacz, jesteś niepoważny.

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Serwer pod preste
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 11, 2011, 12:11:00 am »
Nie ja tylko klient dla którego robię skrypt importu tych produktów.