wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z przeniesieniem sklepu z www.mojadomena.pl/sklep/ na www.mojadomena.pl

  • 1 Odpowiedzi
  • 4687 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline MarekB

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Witam wszystkich użytkowników Prestashop.
Mam mały problem z moim sklepem i proszę was o jakąś wskazówkę. Tak jak napisałem w tytule nie mogę przenieść sklepu z katalogu w którym go zainstalowałem do prób i testów. Wszystko już działa i teraz chciałbym żeby działał na www.mojadomena.pl, kupiłem też ssl dla tej domeny.  Dodam, że serwer jest na home.pl.
Kopiuje pliki na www.mojadomena.pl i robię eksport bazy. Potem tworzę nową bazę i konfiguruje plik w katalogu config, a następnie importuje bazę sql. Wchodzę na stronę www.mojadomena.pl i niby wszystko działa, tylko linki po kliknięciu przenoszą na www.mojadomena.pl/sklep.
Myślałem, że jak pozmieniam ręcznie linki w wyeksportowanej bazie to będzie dobrze, ale to nic nie pomogło :(. Ręcę mi opadają i nie wiem co mam z tym zrobić. Pewnie rozwiązanie jest banalne, ale moje braki w sql są ogromne. Dobrze w ogóle robię, że tworzę tą nową bazę? Zgłupiałem już całkiem... Może mam wsadzić tam jeszcze katalog install i przejść proces instalacji?

Pozdrawiam
Marek


*

Offline MarekB

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Udało się! Przepraszam za zamieszanie....
Trzeba było jeszcze zmienić linki w pliku .htaccess. Teraz już wszystko działa jak trzeba.
Pozdrawiam serdecznie użytkowników i moderatorów. Dzięki forum udało mi się rozwiązać sporo problemów i przesiadka z innego sklepu na razie bardzo nie boli ;)...