wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Wyłączenie wszystkich opcji widoku ze chce sprzedawac towar

  • 2 Odpowiedzi
  • 2469 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline venture

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Wyłączenie wszystkich opcji widoku ze chce sprzedawac towar
« dnia: Kwiecień 26, 2010, 07:19:42 pm »
Witam wszystkich. Mam pytanie postawiłem na prestashopie stronke która ma być tylko stroną do oglądania produktów danej firmy

zrobiłem juz w sumie całosc i usuwanie tego o czym pisze wyżej zostawiłem sobie na koniec, szukałem w plikach .tpl itd lecz nie moge znalezc co powinienem zakomentować aby nie wyswietlało mi t oco przedstawaim na obrazkach. Chce ogólnie zrobić NIe sklepu ze sklepu.... Bede goraco wdzieczny za pomoc w zamian mogę pomóc w innych sprawach....

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0410/110205.jpg
 http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0410/2223b3.jpg - tu jest troche do zmieniania

szukałem na forum ale nie znalazłem w sumie nic na ten temat

Będe wdzieczny za każdą odp


*

Offline cutter

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: Wyłączenie wszystkich opcji widoku ze chce sprzedawac towar
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2010, 12:19:56 am »
Jeżeli chodzi o pierwszy obrazek, to cenę oraz informację o najniższej cenie usuniesz z pliku:

themes/prestashop/product-list.tpl

usuwając fragment:

{if $product.on_sale}
<span class="on_sale">{l s='On sale!'}</span>
{elseif ($product.reduction_price != 0 || $product.reduction_percent != 0) && ($product.reduction_from == $product.reduction_to OR ($smarty.now|date_format:'%Y-%m-%d' <= $product.reduction_to && $smarty.now|date_format:'%Y-%m-%d' >= $product.reduction_from))}
<span class="discount">{l s='Price lowered!'}</span>
{/if}
{if !$priceDisplay || $priceDisplay == 2}<div><span class="price" style="display: inline;">{convertPrice price=$product.price}</span>{if $priceDisplay == 2} {l s='+Tx'}{/if}</div>{/if}
{if $priceDisplay}<div><span class="price" style="display: inline;">{convertPrice price=$product.price_tax_exc}</span>{if $priceDisplay == 2} {l s='-Tx'}{/if}</div>{/if}


Jeżeli chodzi o drugi obrazek, w pliku:

themes/prestashop/product.tpl

znajdź fragment pod:

<!-- add to cart form-->

Jest to formularz, który trzeba w całości usunąć od <form... do </form>.

Oczywiście w razie czego zrób najpierw kopie plików, które modyfikujesz.

*

Offline venture

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Wyłączenie wszystkich opcji widoku ze chce sprzedawac towar
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2010, 12:40:17 am »
{if $product->reference}<p id="product_reference" {if isset($groups)}style="display:none;"{/if}><label for="product_reference">{l s='Reference :'} </label><span class="editable">{$product->reference|escape}</span></p>{/if}

         <!-- quantity wanted -->
         <p id="quantity_wanted_p"{if (!$allow_oosp && $product->quantity == 0) || $virtual} style="display:none;"{/if}>
            <label>{l s='Quantity :'}</label>
            <input type="text" name="qty" id="quantity_wanted" class="text" value="{if isset($quantityBackup)}{$quantityBackup|intval}{else}1{/if}" size="2" maxlength="3" />
         </p>

         <!-- availability -->
         <p id="availability_statut"{if ($allow_oosp && $product->quantity == 0 && !$product->available_later) || (!$product->available_now && $display_qties != 1) } style="display:none;"{/if}>
            <span id="availability_label">{l s='Availability:'}</span>
            <span id="availability_value"{if $product->quantity == 0} class="warning-inline"{/if}>
               {if $product->quantity == 0}{if $allow_oosp}{$product->available_later}{else}{l s='This product is no longer in stock'}{/if}{else}{$product->available_now}{/if}
            </span>
         </p>

         <!-- number of item in stock -->
         <p id="pQuantityAvailable"{if $display_qties != 1 || ($allow_oosp && $product->quantity == 0)} style="display:none;"{/if}>
            <span id="quantityAvailable">{$product->quantity|intval}</span>
            <span{if $product->quantity > 1} style="display:none;"{/if} id="quantityAvailableTxt">{l s='item in stock'}</span>
            <span{if $product->quantity < 2} style="display:none;"{/if} id="quantityAvailableTxtMultiple">{l s='items in stock'}</span>
         </p>
         
         <!-- Out of stock hook -->
         <p id="oosHook"{if $product->quantity > 0} style="display:none;"{/if}>
            {$HOOK_PRODUCT_OOS}
         </p>

         <p class="warning-inline" id="last_quantities"{if ($product->quantity > $last_qties || $product->quantity == 0) || $allow_oosp} style="display:none;"{/if} >{l s='Warning: Last items in stock!'}</p>

         <p{if !$allow_oosp && $product->quantity == 0} style="display:none;"{/if} id="add_to_cart" class="buttons_bottom_block"><input type="submit" name="Submit" value="{l s='Add to cart'}" class="exclusive" /></p>
         {if $HOOK_PRODUCT_ACTIONS}
            {$HOOK_PRODUCT_ACTIONS}
         {/if}



To wszystko usunąłem i wystarczyło, jak usunąlem wszsytko przed Twoją jescze odpowiedzią to stronka mi nie odpalała wcale produktu - ani obrazka ani nic czyli tą "LEFT column" tak to sie nazywało z tego co pamietam
dzieki za szsybką odpowiedz, w sumie przysiadłem i sam pogrzbałem i tez sie udało. Pozdrawiam


a jesli o 1 obrazek
jak najbardziej trzeba skorzystać z Twojej rady i pousuwac to w pliku
themes/prestashop/product-list.tpl