wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Duża ilość opuszczonych koszyków - Co jest powodem?

  • 4 Odpowiedzi
  • 2219 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dawid118

  • Użytkownik
  • **
  • 45
  • 0
Duża ilość opuszczonych koszyków - Co jest powodem?
« dnia: Maj 16, 2010, 10:47:46 am »
Witam,
Codziennie posiadam 4-5 opuszczonych koszyków, a zamówień prawie żadnych. Co jest przyczyną takiego zjawiska? Mój sklep: mKRAWAT.pl. Proszę o pomoc.

*

Offline erwu

  • Użytkownik
  • **
  • 45
  • 0
Odp: Duża ilość opuszczonych koszyków - Co jest powodem?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2010, 04:51:14 pm »
Hm..  zrób bardziej wyraziste pola, wypieprz takie pierdoły jak płeć i data urodzenia ( szkoda, że jeszcze o numer buta nie pytają ).  Dodaj tekst  "Dlaczego warto się rejestrować?"  ew obkoduj sobie Zakup bez rejestracji ;) ( ja to mam jeszcze do zrobienia.. i na dniach będę opanowywał )

R.

*

Offline dawid118

  • Użytkownik
  • **
  • 45
  • 0
Odp: Duża ilość opuszczonych koszyków - Co jest powodem?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2010, 06:18:49 pm »
No widać, że nie zajrzałeś na moją stronkę. Wszystkie te elementy zostały już zmienione.

*

Offline erwu

  • Użytkownik
  • **
  • 45
  • 0
Odp: Duża ilość opuszczonych koszyków - Co jest powodem?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2010, 03:07:11 pm »
No to powie ci tak :

- Jak dla mnie masz paskudną kolorystykę ( zieleń z brązem mnie naprawdę trąca, może zamiast zieleni np. ciemny pomarańcz / bordowy ? )

- Przycisk "rejestruj", "kup" itp. bym zrobił większe. 

- Krawaty to nie pralki, opis nie jest potrzebny, zrobiłbym listę kwadratowych boxów bez opisu po 3 w linii

- Dopisał moduł na głównej stronie, w którym mógłbym wybrać "grupę krawatów" czyli np. niebieskie, albo czerwone, jasne? 

- Ile masz tych porzuconych koszyków?

btw.
Ten moduł "zakup bez rejestracji" jest gotowy, czy sam pisałeś? ;) bo muszę go opanować tez.

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Duża ilość opuszczonych koszyków - Co jest powodem?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2010, 05:19:37 pm »
czym zachęcasz klientów aby sie u ciebie rejestrowali/składali zamówienia??

kolorystyka sklepu - hmm zwykły szablon ze minionym nagłówkiem h4. Pewnie wchdząc na twoj sklep klient widział juz takich sklepów ( wizualnie) mnóstwo co go odpycha.

gdzie jet jakiś top, hasło reklamowe zachęcające klienta aby tutaj postał bo w chwili obecenej wygląda to tak: mam logo jest super.

przejżałem kilka sklepów które sprzedają krawaty itp i porównaj sobie ich sklep do twojego, niepodałem tutaj żadnego linka aby nie było potem że robie krypto reklamę.

może czas zadać sobie pytanie " co myśli sobie klient wchodząc na moją stronę, czy ja bym coś kupił w takim sklepie?? "
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com