wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zmiana "Kontakt z nami" na napisz do nas w dolnym pasku sklepu

  • 1 Odpowiedzi
  • 3096 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zmiana "Kontakt z nami" na napisz do nas w dolnym pasku sklepu
« dnia: Czerwiec 02, 2010, 06:22:13 pm »
Witam.

Od dłuższego czasu obsługuję sklep oparty o prestę, ogólnie musze powiedzieć, że jestem z iego zadowolony i nie miałem jakiś niewiadomo jakich problemów nie do przeskoczenia...

Jednak.. Utknąłem z pewną (błachą zapewne) rzeczą.  :o
Otóż w dolnym pasku strony sklepu mamy możliwość ustawić sobie kilka swoich odsyłaczy np. regulamin sklepu, promocje produkty (widok w załączniku). Jest również "kontakt" i "kontakt z nami". Przy czym w pierwszym przypadku przenosi nas w miejsce gdzie możemy ustawić jakieś informacje o tym jak nas znaleść itp. a drugi to formulaż kontaktowy z paskiem rozwijanym do kogo chcemy wysłać wiadomość. I tutaj mam ogromną prośbę o pomoc...  ::)

gdzie mogę zmienić tą nazwę "kontakt z nami" na "napisz do nas".

Zaznaczę tylko, że ciekawe jest to, iż zmieniając w pliku językowym ten zwrot, zmienia mi się tylko na podstronie, czyli tam gdzie się znajdujemy juz po kliknięciu tego feralnego "Kontakt z nami" przycisku, a nie na stronie glównej.
Może to i trywialny temat, ale bardzo mi zależy na tej zmianie i zeszło mi już troszkę czasu aby to znaleść i teraz to już traktuje to w kategoriach "świetej wojny" z programem  ;)

Bardzo prosze o pomoc.

pozdrawiam, Łukasz

*

Offline misiek2001

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
Odp: Zmiana "Kontakt z nami" na napisz do nas w dolnym pasku sklepu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2010, 08:15:54 pm »
Nazwę zmienisz w CMS
Narzędzia->CMS
a włączysz lub wyłączysz Moduły->Footer links block v0.1 (blok linków w stopce, czy jak to tam jest)