wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Theme "PRESTASHOP" na całą szerokość strony

  • 1 Odpowiedzi
  • 3970 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline KCS89

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Theme "PRESTASHOP" na całą szerokość strony
« dnia: Sierpień 21, 2010, 11:48:22 pm »
Witam.
Zacząłem ostatnio bawić się skryptem prestashop i szczerze powiem że jest dosyć ciekawy. Bardzo szybko go poznałem i wszytko jest git ale nie ma tego co najbardziej mi trzeba. Mianowicie chodzi o to jak ustawić w domyślnym stylu "prestashop". Mniej więcej mi to wychodzi ale zatrzymuje się na automatycznym ustawianiu szerokości center_column.
Może zacznę od początku. Szerokość części pagecontent zmieniłem z 1000px na 98%, lewe panele ustawiły się automatycznie, następnie prawe panele wyrównałem do prawej lecz nie wiem jaką wartość podać dla center_column aby się automatycznie dostosowywała do szerokości przeglądarki bo gdy np ją ustawię jakiś % to przy zwężaniu przeglądarki w momencie dojścia prawych paneli do środka zeskakują one na dół. Pewnie już ktoś o tym wspominał i wiem że kłania się CSS ale jakoś mi to nie wychodzi.

Będę bardzo wdzięczy za pomoc.

*

Offline f1x

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
Odp: Theme "PRESTASHOP" na całą szerokość strony
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2010, 06:41:06 am »
Wyobrażasz sobie wygląd tego sklepu przy rozdzielczości 1920x1200? Bo ja nie... a coraz więcej użytkowników taką ma. Lepiej ustawić stalą szerokość, będziesz miał i mniej problemów, jeżeli jednak trzymasz na swoim to na PW pomogę.