wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Po instalacji praktycznie nic nie działa. Prosze o pomoc

  • 3 Odpowiedzi
  • 5062 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline konsolowyswiat

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Po instalacji praktycznie nic nie działa. Prosze o pomoc
« dnia: Sierpień 23, 2010, 08:38:01 am »
Witam

Moja instalacja przebiegła bez problemu. Połączyłem się z bazą danych i ok. Problem w tym że od momentu sununięcia katalogu install oraz zmianie nazwy katalogu admin prakytcznie nic nie działa Tak wygląda strona główna http://www.konsolowyswiat.pl/index.php Czyli tak jakby nie było żadnych skórek ani nic, wszystko się rozjechało do trybu tekstowego jakby. Po drugie jak uda mi się wejść w panel administracyjny to cokolwiek próbuję zrobić:
1. Usunąć jakiś produkt
2. Zapisać zmiany w konfiguracji
3. Dodać produkt
zawsze pojawia się ten sam komunikat:
404 Not Found
The request /sklep_987/index.php was not found on this server.

Dodam tylko że wszystko jest zainstalowane na serwerze home.pl więc raczej nie powinno być problemów.

Bardzo będe wdzięczny za jakąś konkretną odpowiedź

*

Offline Satanic

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Po instalacji praktycznie nic nie działa. Prosze o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2010, 09:16:23 am »
Witaj,
Głowy nie dam ale wydaje mi sie iż jest to wina tego że w Panelu Administracyjnym w opcji [Folder:] masz coś wpisane, wykasuj na próbę i zobacz czy się poprawi.

Wejdz Panel Administracyjny -> Ustawienia -> pierwsze od góry to [Folder:] jeśli masz tam coś poza / to skasuj to.

Jeśli pomogło to się ciesze jeśli nie szukamy dalej:)

*

Offline konsolowyswiat

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Po instalacji praktycznie nic nie działa. Prosze o pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2010, 09:24:47 am »
niestety jak próbuję zmienić tą opcje i naciskam zapisz to od razu pojawia się komunikat o nieznalezieniu pliku index.php Niestety nie działa ta podpowiedź (możliwe że popełniłem błąd podczas instalacji bo wtedy się chyba pyta komputer czy utworzyć katalog /sklep i tak mam w tej chwili wpisane

*

Offline f1x

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
Odp: Po instalacji praktycznie nic nie działa. Prosze o pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:06:04 am »
Spróbuj zainstalować z innego klienta FTP, oczywiście po usunięciu wcześniej wszystkich plików.