wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Presta a nazwa.pl

  • 8 Odpowiedzi
  • 2946 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jlenz

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
Presta a nazwa.pl
« dnia: Marzec 16, 2009, 05:35:25 pm »
Zaistalowałem prestashop na serwerze nazwa.pl. Jednak nie wyświetlają mi się flashe w modułach homefeaturedcarousel i sotewsadds. Czy to moze być wina konfiguracji? Moduł sotewsadds testowałem na darmowym serwerze cba.pl i tam działało bez problemu. Czy jest ktoś kto miał do czynienia z serwerami nazwa.pl?

*

Offline unkn0wn

  • Użytkownik
  • **
  • 47
  • 0
Odp: Presta a nazwa.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2009, 12:38:47 am »
nazwa.pl czyli netart nie polecam tej firmy :)

ja działam na tanim i dobrym hostingu  gghost.eu jeszce nie mialem ze strony hostingu problemow

*

Offline jlenz

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
Odp: Presta a nazwa.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2009, 04:36:04 pm »
Z tym sobie poradziłem. To jednak nie wina serwera, a raczej brak uprawnień 'write’ dla właściwych plików i katalogów przy instalacji.

*

Offline zata

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Presta a nazwa.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2009, 11:36:51 am »
Hehe samo to że musisz się przejmować czymś takim jak uprawnienia dla plików to już jest wina hostingu :)
również nie polecam netart :P chyba ze na 6 m-cy czy ile tam dają za 1 zł :D ale potem przesiadka na coś innego.
ja korzystam z prohost.pl i nie muszę się przejmować takimi bzdetami jak uprawnienia do plików ;P
wszystko działa od razu i jest bezpieczne.

*

Offline interpapier

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: Presta a nazwa.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2010, 10:12:54 pm »
Dołączę się do tematu i również zrobię antyreklamę firmie NetArt.
Naciąłem się na ich "fantastyczną" promocję co to wszystko jest za darmo i to nawet na rok! Nic tylko brać...

Owszem, ale:

1. podane ceny są cenami netto
2. na rok jest domena, nie serwer
3. domena kosztuje zaledwie 10zł... jasne, ale jej przedłużenie już 100zł
4. ogólnie wszystko chodzi szalenie wolno, a support do najmilszych nie należy (przynajmniej w stosunku do klientów posiadających konto testowe)

Oczywiście powyższe informacje są wyszczególnione na ich stronie, także nie można im zarzucić jakiś nieścisłości, czy utajania informacji, ale jakoś tak niejasno rozpisane, że potencjalny klient w ferworze zakładania DARMOWEGO, ROCZNEGO konta testowego przestaje pewne rzeczy czytać szczegółowo...

*

Offline talkenberg

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Presta a nazwa.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2010, 09:42:29 pm »
Witam.

Ja stawiam sklep na serwerze NetArtu i jestem zadowolony :). Wszystko działa dobrze, nie miałem problemu z instalacją. Jeden minus, to przy wejściu na stronę za pierwszym razem, trochę na początku muli. Ale później hula.

Pozdrawiam.

*

Offline adam_p_72

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Presta a nazwa.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 05, 2010, 03:48:52 pm »
Mam kilka sklepów na nazwie i żadnych problemów nie miewam, opisane wyżej mulenie przy otwieraniu pierwszej strony występuje tylko w przypadku losowego ustawienia polecanych produktów na stronie głównej, wystarczy zmienić tą opcję i pierwsza strona będzie otwierana równie szybko jak pozostałe. Jedyna rzecz nie do przejścia to maksymalny czas pracy skryptu ( 30s. ), ale tak jest na większości hostingów. Taki krótki czas uniemożliwia automatyczne generowanie większej ilości miniaturek, importu do sklepu produktów z pliku cvs , jeśli tych produktów jest więcej niż 30-50 przy jednym imporcie i inne tego typu utrudnienia.

*

Offline rpz

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Presta a nazwa.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 20, 2010, 02:24:56 am »
odnośnie słów pana Interpapier :)

kolego a co może powinni ci przynieść do domu i jeszcze dopłacić ??
kto ci broni weź sobie serwerek za 0 zł jest kilka takich chociażby 8semka.pl i działaj ile wlezie.
a że ceny netto to sorry :) kupując chlebek w sklepie też płacisz podatek a przedłużenie domeny 100zł to płacisz jeden raz do roku, więcej wydasz na papier toaletowy czy na fajki jak palisz.
Działam na nazwie ponad dwa lata i jest naprawde ok, z prestą są problemy z przekierowaniem domeny ale to raczej wina presty bo to pierwszy projekt z którym coś nie chce działać.
Swoją drogą jak patrze na ten forum to więcej tu krzykaczy a mało ludzi doświadczonych. porażka.

*

Offline vekia.pl

  • Tubylec
  • ****
  • 131
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • code is poetry
    • strony www, sklepy internetowe, moduly prestashop
Odp: Presta a nazwa.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 25, 2010, 08:37:47 pm »
odnośnie słów pana Interpapier :)

kolego a co może powinni ci przynieść do domu i jeszcze dopłacić ??
kto ci broni weź sobie serwerek za 0 zł jest kilka takich chociażby 8semka.pl i działaj ile wlezie.
a że ceny netto to sorry :) kupując chlebek w sklepie też płacisz podatek a przedłużenie domeny 100zł to płacisz jeden raz do roku, więcej wydasz na papier toaletowy czy na fajki jak palisz.
Działam na nazwie ponad dwa lata i jest naprawde ok, z prestą są problemy z przekierowaniem domeny ale to raczej wina presty bo to pierwszy projekt z którym coś nie chce działać.
Swoją drogą jak patrze na ten forum to więcej tu krzykaczy a mało ludzi doświadczonych. porażka.


Ten post to dowód na to, że nazwa ma dobrych marketingowców ;) Niestety - ale tylko marketingowców bo to co najważniejsze - czyli usługa - jest tragiczna :)

Hosting raczej dla stron o rybkach a nie dla aplikacji ;)


jedno zadanie croon na 1h - brak słów
MyPresta.eu: 
Prestashop Modules