wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Pytanie o ustawienie dostawcy.

  • 1 Odpowiedzi
  • 2827 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline spider813

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Pytanie o ustawienie dostawcy.
« dnia: Luty 11, 2010, 03:07:48 am »
Mam mały problem. Oczywiscie nie czaje rozwiązania problemu związanego z metodą wysyłki.

Problem tkwi w tym że klient chce zrealizować zamówienie i przechodzi do działu przesyłki a tam ku mojemu zdziwieniu wyskakuje taki napis : "Nie posiadamy kuriera, który dostarczy przesyłkę pod wskazany adres " .

Pytanie co zrobić z tym jak zrobić żeby takowy dostawca czyli Poczta Polska pojawił się na liście. Proszę mnie nie odsyłać do poprzednich postów. Sprawdzałem je i nadal tego nie rozumiem. Chce jeśniejszego wyjaśnienia. Ustawiłem wszystko jak trzeba tylko mam jeden problem z ustawieniem "Stany/województwa" a konkretnie nie wiem jaki jest kod ISO i nie moge tam wybrać z listy Kraje Polski jest do wyboru tylko "Stany Zjednoczone".

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam

*

Offline spider813

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Odp: Pytanie o ustawienie dostawcy.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2010, 12:47:26 pm »
Problem rozwiązany.

  Otóż to robiłem pewien błąd. Trzeba było w sklepie przypisać strefe którą presta shop robi automatycznie. Ja zrobiłem swoją strefe o nazwie Polska a tak nie wolno !!!!

Trzeba przy ustawianiu strefy w naszym kurierze wybrać strefe Europe i w zakres cenowy oraz zakres Wagowy poustawiać wartości do naszego kuriera.

Jeśli tak jak ja pousuwałem strefy Europe itd itp to mogę powiedzieć tylko tyle że będzie trzeba pogrzebać w bazie danych. Niestety jeśli chodzi o przywrócenie tego to zrobił to mój brat.

:) Teraz kurier jest widoczny w sklepie!!!

Pozdrawiam