wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Pomocy-wygenerowałem miniatury i wcięło mi 90% zdjęć produktów! Co robić?!

  • 4 Odpowiedzi
  • 1549 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Andantino

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Potrzebuję pilnej i fachowej pomocy. Przy zmianie rozmiaru zdjęć podkategorii wygenerowałem miniatury, po czym z przerażeniem stwierdziłem, że nie ma na sklepie 90% obrazków produktów. Mam wersję 1.1.0.5 presty. Przed feralnym kliknięciem zrobiłem Backup sklepu, ale wyszedł jakiś mały w stosunku do poprzednich miesięcy( 560Kb na 89Kb nie wiem czy to ma jakieś znczenie ) Załatwiam już kogoś, kto pomorze, ale zależy mi na czasie.

*

Offline vivaldi

  • Tubylec
  • ****
  • 150
  • 0
Odp: Pomocy-wygenerowałem miniatury i wcięło mi 90% zdjęć produktów! Co robić?!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2010, 10:16:44 pm »
Najpewniej na Twoim serwerze jest limit czasu dla skryptów. Np na moim jest to 30 sekund - miniatury się w takim czasie nie wygenerują i reszta przepadnie. Jeśli nie masz kopii sklepu (w tym przypadku /img) to nie zazdroszczę.

*

Offline Andantino

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Pomocy-wygenerowałem miniatury i wcięło mi 90% zdjęć produktów! Co robić?!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2010, 12:18:29 am »
Kopię zrobiłem. Obrazki nie przepadły. Pofiksowało tylko coś w ustawieniach. Ponoć przeinstalowanie do wersji 1.2 ma pomóc. Czy aby na pewno? Może da się coś zrobić bez uaktualnienia?

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Pomocy-wygenerowałem miniatury i wcięło mi 90% zdjęć produktów! Co robić?!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2010, 07:41:12 am »
sęk jest w tym ze wersje poniżej 1.3 nie rozdzielają generowania fot na poszczególne kategorie rodzaje i serwery nie maja tak długiego czasu pracy skryptu i dlatego wywala błąd.

moja rada:
-aktualizacja do najnowszej presty z przeniesieniem danych (zdjęcia może będzie trzeba wgrać na nowo przynajmniej główne)
- przeniesienie bazy na localhost i tam wygenerowanie fot dla presty 1.2 i przeniesienie na serwer wtedy obędzie sie bez aktualizacji.
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline Andantino

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Pomocy-wygenerowałem miniatury i wcięło mi 90% zdjęć produktów! Co robić?!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2010, 11:05:54 pm »
Już wszystko ok. Pogmatwało sę właśnie przez krótki czas dla skryptów na serwerze. Ale już "pozamiatane". wszystko gra. Dziekuję za sugestie;)