wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem przy instalacji

  • 1 Odpowiedzi
  • 5542 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline shogunzmc

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Problem przy instalacji
« dnia: Październik 18, 2010, 01:31:20 am »
a mianowicie mam konto na superhost i na samym początku instalacjii problem

Warning: main(/users/******/www/********/shop2/install/classes/ToolsInstall.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /users/*****/www/********/shop2/install/index.php on line 18

Warning: main() [function.include]: Failed opening '/users/*****/www/********/shop2/install/classes/ToolsInstall.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php4-cgi/include:/usr/local/php4-cgi/lib:/conf/php/php4/pear:/usr/share/pear') in /users/********/www/******/shop2/install/index.php on line 18

Fatal error: Undefined class name 'toolsinstall' in /users/******/www/********/shop2/install/index.php on line 24

oto błąd przy tym jak wszystki pliki mają nazwy tylko z malymi literkami bo wyczytałem że to może być problem. ale kiedy wrzucam pliki tak jak są mam również taki błąd z tym że dodatkowo mam linijkę:

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /users/*******www/***********/shop2/install/classes/ToolsInstall.php on line 4

 i nie wiem o co chodzi nawet tego czegoś nie można zainstalować....

pozdrawiam i liczę na pomoc


*

Offline przemx

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
Odp: Problem przy instalacji
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2010, 12:33:56 pm »
Z tego co widzę, problem z serwerem. Po pierwsze nie znajduje ścieżki, a później już błędy wewnętrzne php. Odezwij się do mnie na gg , w podpisie numer mam pomogę za free, ale z tego co widzę będzie pewnie problem. Polityka polskich hostingowych firm mnie przeraża, sprzedają niewartościowy produkt za wiele kasy, bo blokują wszystko żeby nie mieć problemów, a potem my użytkownicy mamy się martwić;/