wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z edycją języka

  • 2 Odpowiedzi
  • 6575 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Mikouaj

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Problem z edycją języka
« dnia: Grudzień 19, 2010, 03:34:31 pm »
Generalnie język z wersji 1.3.1.1 ma malutkie braki.
Słowo product itp. Więc postanowiłem to sobie poprawić, skrócić Dodaj do koszyka na Do koszyka itp.

I wszystko fajnie, edytuję sobie te słówka jednak po zapisaniu usuwa mniej więcej 2/3 słów i plik pl.php mający normalnie 42 kb zmniejsza się do 17 kb.
I robi to dokładnie w pewnym miejscu a mianowicie na słowie: "Zamówienia" mniej więcej w 1/3 długości listy.

W momencie nie podmieniania z powrotem pliku pl.php na ten niezniszczony, a edytowanie słów poniżej "Zamówienia" i próbie zapisu znowu czyści wszystko poniżej.

Słowa które już są  przetłumaczone, mogę sobie edytować w pliku. jednak słów bez polskich odpowiedników niestety nie, gdyż mają przypisany jakiś rząd znaków.
I teraz pytanie. Czy można jakoś to fixnąć? ew. generować te znaki?

Pozdrawiam
Mikołaj

*

Offline Romek

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Problem z edycją języka
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2010, 02:21:01 pm »
Sprawdź dokładnie długość pliku. Te ok 17kB czy to nie jest 16384 bajty?
Jeśli tak to problem jest w transmisji pliku na serwer docelowy.

Sprawdź czy jakikolwiek plik dłuższy niż 16kB możesz edytować i wysłać na serwer.

Może twój edytor ma ograniczenie do 16kB? - byłoby to dziwne we współczesnych czasach :)

*

Offline Mikouaj

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Problem z edycją języka
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2010, 11:34:37 am »
Nie bardzo rozumiem co do tego ma edytor. Ja ręcznie wysyłam przez ftp plik np 42 kb.
CMS w prescie otwiera mi ten plik językowy do edycji w pełni ale zapisuje zawsze skrócony do 17 kb.