wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Moduł wymiany danych z <-> programem do magazynu, sprzedaży (np. do zastosowania w hurtowni).

  • 46 Odpowiedzi
  • 17969 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kuras

  • Tubylec
  • ****
  • 257
  • 1
No dobrze...

Są chyba (na dzień dzisiejszy) 3 rozwiązania łączące Subiekta z PrestaShop

FirmesLink

s2s

SUBOS

Czy ktoś porównywał powyższe rozwiązania?
I???


*

Offline chitan

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Pozdrawiam Szanownych kolegów i koleżanki  ;D

Mogę wypowiedzieć się co nie co na temat tych integratorów, gdyż korzystałem/korzystam z nich na co dzień.
1. Firmes Link: chyba z tych wszystkich integratorów najlepszy i posiadający najwięcej potrzebnych opcji.
Serwis techniczny jest bardzo pomocny, nawet jak jesteś laikiem w tych systemach, szybko opanujesz opcje. Osobiście korzystam z bardziej rozbudowanej wersji, tej która integruje Optimę z Prestą i po za standardowymi opcjami eksportu / importu danych dwukierunkowo mamy integrację ze sposobami dostaw i płatności. Zamówienia z presty zapisują się jako rezerwacje, co jest dość wygodne przy zarządzaniu stanami magazynowymi w samym programie. Cena jest najwyższa z tych wszystkich, ale otrzymujemy produkt wart tej kwoty.

2. s2s -> próbowałem zakupić ten system i pomimo moich starań, obsługa tej firmy jest bardzo nie grzeczna i nie lubią chyba sprzedawać produktu. System licencjonowania w kolejnych latach jest strasznie kłopotliwy i polega na "wydojeniu" klienta w następnych latach użytkowania programu. Znam kilku integratorów i często "uciekają" z s2s do powyższego.

3. Z samego opisu widać, że SUBOS może i działa, ale nie widać wsparcia dla najnowszej Presty -> może jest kompatybilny, a może nie :) - tutaj nie testowałem, więc ani złego ani dobrego słowa nie powiem.