wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

problem z wynikami wyszukiwania w google

  • 0 Odpowiedzi
  • 936 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Emcomp

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
problem z wynikami wyszukiwania w google
« dnia: Luty 27, 2011, 01:25:45 pm »
Witam,

Na wstępie mam nadzieję że wybrałem dobry dział do przedstawienia swojego problemu.

Mój problem polega na tym że kiedy tworzyłem sklep zainstalowałem go w katalogu /sklep oraz w katalogu głównym serwera wrzuciłem prosty plik index.html z informacją że strona w przebudowie. Google zindeksowało ten plik o przebudowie a teraz kiedy wykasowałem index.html nadal w wynikach wyszukiwania pojawia się ten tekst, że sklep jest w przebudowie. Co zrobić żeby pobierało informacje z meta?

Dodam że od strony administracyjnej serwera przekierowałem domene tak żeby po wpisaniu www.domena.pl wchodziło na www.domena.pl/sklep Jest to poniekąd mój drugi problem ponieważ chciałbym żeby po wczytaniu sklepu nie było tego /sklep tylko sama nazwa domeny www.domena.pl

Proszę o pomoc w tym temacie bo przeszukałem już troche w necie ale nadal nie mogę znaleźć porady na to.

Adres sklepu: www.perfektoffice.pl
Wyniki wyszukiwania: http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL304&=&q=perfektooffice&aq=f&aqi=&aql=&oq=#sclient=psy&hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL304&source=hp&q=perfektoffice&aq=f&aqi=&aql=&oq=perfektooffice&pbx=1&fp=d6d8c5d75ed2840e&pf=p&pdl=300


Dzięki :)