wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

problem z presta (virus)

  • 4 Odpowiedzi
  • 1611 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline makman

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
problem z presta (virus)
« dnia: Kwiecień 15, 2011, 09:06:55 am »
Witam ,
mam spory problem, a mianowicie ktoś z osob korzystających z ftp na której znajduje się moja witryna zapuścił virus z TC.

Problem lezy w tym ze musze jakos naprawic strone bo nie mam z czego zrobic rollbacka i tutaj ogromna prozba do was.

1. nie mozna sie zalogowac do backoffice wywala mi bledem 403.
2. virus podmienil mi htaccess i w sumie nie wiem co tam mam wrzucic mam jakis zwykly wpis z generatora ale nie wiem czy to ok
3. powrzucal mi we wszystkie foldery index.html i jakies strony to usunę ręcznie

najgorzej z tym backoffice nie wiem jak to poprawic bo nie znam sie za mocna no apatche prosiłbym o jakeis sugestie bo jesli nie dam rady to czeka mnie zmudne naprawianie strony od podstaw :/


*

Offline makman

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: problem z presta (virus)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2011, 09:24:23 am »
dobra jednak sobie poradziłem z brakiem backoffice okazało się że brakuje plików do logowania w /admin
htasccess też działa więc jest ok, mam nowy problem jak odzyskać haslo do backoffice? jest jakaś możliwość ?

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: problem z presta (virus)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2011, 09:32:12 am »
jeśli uzyłes przypomnienia hasła to dojdzie ono do ciebie za 360min jeśli chcesz szybciej musisz wejśc do bazy znaleść table pd_emplyer

utworzyc nowego pracownika lub edytować starego i jedyna trudnośc to dodac hasło, musisz zrobić je tak

COOKIE_KEYTOWJEHASŁO  i zakodować to jeszcze md5

cookikey jest w config/setting.ini.php
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline deviant

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 776
  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • prestamod
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: problem z presta (virus)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:32:16 am »
Nie dojdzie za 360min tylko można generować co 360min. Można to zmienić w bazie np. na co 1 min i generować do woli.
Prestamod -> [sklepy][hosting][modyfikacje][szablony][pomoc]

*

Offline makman

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: problem z presta (virus)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2011, 12:16:35 pm »
dzieki za pomoc , haslo przyszlo z opoznieniem i bez problemu sie zalogowalem jedyny problem w tym ze przez ten atak nie dziala mi wysylka ( dodaje rodzaje wysylki do sklepu ale nie wysweitlaja sie przy konczeniu zakupow w koszyku -> nie mozna robic zakupow na sklepie mial ktos cos takiego kiedys? zastanawiam sie nad zrobienie mupgrade'u do 1.4 moze to cos pomoze . pozdro