wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

spolszczenie wersji 1.3.3

  • 6 Odpowiedzi
  • 9398 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline scopy

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
spolszczenie wersji 1.3.3
« dnia: Grudzień 14, 2010, 06:52:15 am »
Proszę o pomoc  wgrałem na serwer wersje 133 niestety jest to wersja angielska jak dokonać spolszczenia jest jakaś paczka  czy trzeba od nowa instalować niższą wersję pl?

*

Podemski

  • Gość
Odp: spolszczenie wersji 1.3.3
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2010, 10:19:33 pm »
Wszystko masz napisane na prestashop.com.

W skrócie napisze, że musisz wejść do menu narzędzi [tools] i zainteresować się zakładką [translations] :)

*

Offline elastone

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: spolszczenie wersji 1.3.3
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2010, 11:18:41 pm »
Witajcie,

Ja zainteresowałem się tą zakładką, przetłumaczyło mi trochę sekcji. Mam przetłumaczony panel administratora (z wyłączeniem głównych zakładek), ale na stronie głównej sklepu przetłumaczone są tylko niektóre słowa. Nazwy paneli są dalej po angielsku, podobnie wszelkie słowa typu: koszyk, mapa strony, najczęściej kupowane itd.
Znalazłem co prawda w panelu opcję, że mogę sobie samemu wpisać tłumaczenia, podejrzewam, że chodzi o sekcję "Moduł tłumaczenia", ale to bardzo pracochłonne - jedna z zakładek ma tam ponad 2550 słów!

Czy da się to jakoś ułatwić?

Proszę o pomoc.

*

Offline sadolin

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: spolszczenie wersji 1.3.3
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2011, 09:45:24 pm »
Dołączam się do pytania. Jak spolszczyć angielską wersję 1.3.6? Pobranie PL lang tłumaczy sklep tylko częściowo.

Dzięki.

*

Offline zig-zag

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: spolszczenie wersji 1.3.3
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2011, 01:59:41 pm »
Również pobrałem spolszczenie i jest nie kompletne, część już dodałem jednak jest to bardzo mozolny proces. Martwi mnie jedna sprawa, ponieważ starałem się na razie tłumaczyć najważniejsze pola i nie widzę zmian w głównym menu nawigacyjnym zaplecza (Catalog, Custromers, Tools, etc.)
Czy jest możliwe ich przetłumaczenie?

Dołączam się do pytania.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,286
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: spolszczenie wersji 1.3.3
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2011, 02:01:40 pm »
1. jeśli przetłumaczyliście cokolwiek ponadto co jest w paczce proszę wrzucić to na forum.
2. zaplecze sklepu tłumaczymy wybierając odpowiednią opcję w tlanslatorze.
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline kornikmax

  • Użytkownik
  • **
  • 31
  • 0
Odp: spolszczenie wersji 1.3.3
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 15, 2011, 09:44:18 am »
1. jeśli przetłumaczyliście cokolwiek ponadto co jest w paczce proszę wrzucić to na forum.
2. zaplecze sklepu tłumaczymy wybierając odpowiednią opcję w tlanslatorze.

Możliwość jest ale jeżeli nie ma dostępnego tłumaczenia, musisz samemu tego dokonać tak jak napisał to powyżej "west"