wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problemy z instalacją presta shop

  • 1 Odpowiedzi
  • 4869 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kingofspace

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Problemy z instalacją presta shop
« dnia: Styczeń 01, 2011, 06:13:44 pm »
Witam. Jestem tu nowy więc proszę nie bijcie:D

Pobrałem najnowszą polską wersje presta shop z tej strony i niestety mam problem mianowicie na początku w ogóle się nic nie wyświetlało wiec pomyślałem włączę wyświetlanie błędów i wyszło szydło z worka że brakuje sporo plików wszystkie dograłem itd. i ukazał się instalator chociaż:D ale niestety wyskoczył błąd w pliku install/classes/languagesmanager.php jest include do pliku validate niestety niema tamtego pliku próbowałem go stworzyć i wkleić do niego zawartość pliku configuration test lecz lipa myślałem ze mnie coś trafi:F znalazlem plik validation.php w katalogu classes standardowym i bledy znikły ale nie idzie zainstalować systemu ponieważ niema walidacji serwera i przez to instalator nie chce iść dalej:D Reasumując potrzebuje kompletny sprawdzony katalog install ewentualnie katalog install/clases

*

Offline kingofspace

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Problemy z instalacją presta shop
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2011, 06:14:21 pm »
Jeszcze dodam tresc błędów

Warning: include_once(/var/www/virtual/eleshop.cba.pl/install/../classes/Validate.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/virtual/eleshop.cba.pl/install/classes/LanguagesManager.php on line 3

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/var/www/virtual/eleshop.cba.pl/install/../classes/Validate.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /var/www/virtual/eleshop.cba.pl/install/classes/LanguagesManager.php on line 3