wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Moduł kompatybilności produktów.

  • 3 Odpowiedzi
  • 1687 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Artus

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Moduł kompatybilności produktów.
« dnia: Grudzień 27, 2010, 03:56:38 pm »
Dzieńdobry.

Mam pytanie w związku z chęcią postawienia sklepu i wyborem systemu do jego obsługi. Czy istnieje moduł lub jest możliwe stworzenie takiej funkcjonalności w sklepie aby obok przykładowych cech produktu typu waga, rozmiar, była kompatybilność produktu. Ma być to sklep z eksploatacja do drukarek i bardzo ważne jest aby mieć możliwość przypisania do tonera nr HP 12A drukarek do jakich wchodzi. Ważne jest aby nie było to wyłącznie wpisanie ręcznie do opisu, tekstu, a dwie bazy działające obok siebie, jedna z materiałami, druga z drukarkami. Aby przy wystawianiu produktu kliknąć sobie na zakładkę (bądź przycisk) gdzie mam podgląd bazy drukarek i odfajkowuje jakie maja być przypisane do danego materiału, czyli wykonuje powiązania pomiędzy bazami. I ma to działać na odwrót, czyli wyszukuje drukarkę i mam czarno na białym jakie wchodzą tam kartridże.
Jeśli jest to możliwe to może to być stworzone na jednej bazie, ale żeby zachowana była taka funkcjonalność.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

*

Offline Artus

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Moduł kompatybilności produktów.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2010, 01:52:35 pm »
Ktoś powie czy jest możliwe zrobienie czegoś takiego, czy nie? Chce zdecydować, czy warto jest inwestowanie w ten system sklepu, czy ze względu na brak ww. możliwości szukać innego.

Pozdrawiam

*

Offline tomi

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 61
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Projektowanie stron
Odp: Moduł kompatybilności produktów.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2010, 03:08:50 pm »
Witaj,
no jak na moje oko w chodzi Ci o opcje akcesoria, ktora jest standardowo w prescie.

Robisz produkty i potem na przy DRUKARKA A dodajesz akcesoria TUSZ A, TUSZ B
Przy produkcje TUSZ A dodajesz akcesoria DRUKARKA A itp

wtedy masz powiazane produkty i jesli Klient bedzie na stronie z DRUKARKA A to pokaza mu sie odpowiednie tusze, ktore moze kupic (czyli te ktore pasuja).

PS. A gdzie znajdziesz cos lepszego jak nie prestashop? hehe
Pozdrawiam

*

Offline Artus

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Moduł kompatybilności produktów.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2011, 01:56:44 pm »
No właśnie nie o to chodzi do końca. Drukarki nie będą produktem, który mogę dodać jako powiązane. Nie będą posiadać opisu zdjęcia, ani specyfikacji, a zawierać maja jedynie powiązania do tuszy czy tonerów, które tam wchodzą.To ma być baza wg. której odbywać ma się wyszukiwanie, oraz przy każdym tuszu w opisie technicznym, czy specyfikacji ma się wyświetlać lista do jakich drukarek pasuje. Najlepiej zaraz pod właściwościami typu pojemność wydajność itp.