wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

jeden artykuł, różne wielkości, kolory i inne atrybuty. Jak zmienić ceny...

  • 2 Odpowiedzi
  • 4565 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline grafarg

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Witam wszystkich fanów PrestaShop.
Jestem - jak to się mówi - lamerem w klimatach webowo-sklepowych, więc uderzam po pomoc do specjalistów.
Mój problem:
Mam dany artykuł, który można oferować Klientom w różnych konfiguracjach (różne kolory, wielkości...).
Jak zrobić, by Klient po wyborze np. koloru czerwonego wielkości XXL miał od razu wyświetloną inną cenę, niż Klient, który wybrał kolor czerwony wielkości M. Cenę różnicuje wielkość artykułu, ale i (czasem) kolor.
Nie mogę sobie z tym poradzić, więc...podpowiedzcie proszę (w miarę możliwości łopatologicznie).
Pozdrawiam i w Nowym Roku życzę Wam wszystkim milionowych obrotów w Waszych sklepach.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,288
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: jeden artykuł, różne wielkości, kolory i inne atrybuty. Jak zmienić ceny...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2011, 11:50:03 am »
Modyfikujesz atrybuty produktu - kolejna zakładka przy dodawaniu produktu. Aby kolor i rozmiar zmieniały cenę musisz w odpowiedniej kolumnie zaznaczyć o ile...
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline grafarg

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: jeden artykuł, różne wielkości, kolory i inne atrybuty. Jak zmienić ceny...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:48:00 am »
Dzięki za odpowiedź. Walczę w wolnych chwilach i niewiele z tego niestety wynika. Na razie przynajmniej  :-\ Zastanawiam się nad komercyjnym rozwiązaniem, czyli zleceniem pracy fachowcowi. Chciałbym jednak znaleźć kogoś z okolic Torunia, by pogadać o projekcie i czegoś się nauczyć. W każdym razie raz jeszcze dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.