wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Nie można edytować treści poprzez moduł

  • 3 Odpowiedzi
  • 959 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline michal_s

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Nie można edytować treści poprzez moduł
« dnia: Czerwiec 05, 2013, 09:20:21 am »
Witam. Mam zainstalowany temat    Leo Converse i jest do niego dołączony moduł o nazwie Lof Custom Home Module 2. Działa on na zasadzie edytora tekstowego gdzie można coś wpisać i wyświetla się to na stronie. Gdy zmieniam treść i klikam update to wtyczka się normalnie odświeża, mam komunikat, że zmiany wprowadzone widze je w module ale kompletnie nic się nie zmienia na stronie... Po wejściu jeszcze raz w moduł też nie ma tych zmian. Próbowałem zmienić to bezpośrednio przez bazę i jak wprowadzę zmiany to widać je na stronie ale za chwilę wraca to do poprzedniego stanu. Jak się z tym uporać?

*

Offline Prest

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 62
  • 1
  • www.Selljus.pl
    • Presta shop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Nie można edytować treści poprzez moduł
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:17:54 am »
Ciężko powiedzieć co to za moduł skoro nie jest standardowy. Jeśli wyświetla on informacje w centralnej części sklepu to można go zastąpić edytorem strony głównej.. .
prestashop

*

Offline michal_s

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Odp: Nie można edytować treści poprzez moduł
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:42:38 am »
Co masz na myśli pisząc 'edytor strony głównej'? Od wczoraj robię coś na preście więc nie ogarniam jeszcze za bardzo tego. Jak najlepiej byłoby zastąpić ten moduł czymś innym?

*

Offline Prest

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 62
  • 1
  • www.Selljus.pl
    • Presta shop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Nie można edytować treści poprzez moduł
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2013, 02:25:51 pm »
W zakładce moduły znajduje się moduł -> edytor strony głównej, który umożliwia wprowadzenie tekstu oraz ilustracji na stronę główną sklepu.
prestashop