wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z miniaturami

  • 3 Odpowiedzi
  • 3732 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline brzusio23

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Problem z miniaturami
« dnia: Styczeń 20, 2011, 06:17:19 pm »
Witam wszystkich serdecznie, mam problem ze skryptem w sklepie PretaShop, mianowicie nie odpowiadaly mi wielkosci miniaturek itd, zmienilem je w tym menu:
Panel administracyjny >> Ustawienia >> Obrazek
po czym kliknelem przycisk "generuj miniatury"
i dupa.... :( usunelo mi polowe miniatur i wywala mi blad typu:

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, <twoj@serwer.pl> and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.



Jak probuje wygenerowac np jedna kategorie "kategorie" to wyskakuje mi cos takiego:
"1 błąd

   1. Nie można zapisać zdjęcie bez obrazu (categories) katalog obrazków. Proszę sprawdzić uprawnienia do zapisu w katalogu"

Zmienilem chmod na 777 podkatalogow katalogu img ale nic nie pomoglo...


POMOCY :(

*

Offline deviant

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 776
  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • prestamod
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Problem z miniaturami
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2011, 11:57:11 am »
Napisz do adminów że skrypt nie może uzyskać możliwości zapisu w danym katalogu z poziomu PHP. Miałem podobny problem w innym miejscu i to pomogło. Ale nie wiem co zmienili.
Prestamod -> [sklepy][hosting][modyfikacje][szablony][pomoc]

*

Offline brzusio23

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Problem z miniaturami
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2011, 09:03:50 pm »
Wyczytalem ze to niby problem ograniczenia dlugosci trwania jednego skryptu, mozliwe ze tak jest , dzwonilem do adminow ale powiedzieli mi ze u nich proces uzycia jednego skryptu przez procesor to maxymalnie 20 sekund i nie moga tego zmienic.. :| powiedziano mi tez ze na ich hostingu sa inne sklepy na tym silniku i w zadnym nikt nie mial podobneog problemu... jak z tym walczyc ? :(

probowalem strone przeniesc na swoj komputer pod "krasnal server" ale przy probie importu bazy danych przez phpmyadmin wyskakuje blad, zaktualizowalem nawet phpmyadmin do takiej samej wersji jaka mam na swoim hostingu i dalej ten sam blad... ratunku..

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,291
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Problem z miniaturami
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2011, 09:44:46 am »
zamiast krasnala użyj paczki xampp w wersji lite do pracy lokalnej
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl